Wysyp salonów gier w Szczecinie

30 nielegalnych automatów do gier hazardowych zarekwirowała od początku tego roku Izba Celna w Szczecinie. Urządzenia nie miały wymaganych pozwoleń i oszukiwały klientów. Mimo to, w mieście wciąż powstają kolejne punkty gier.

W ciągu ostatnich tygodni takie automaty stanęły m.in. przy alei Wojska Polskiego, ulicy Piłsudskiego czy 5 Lipca.

Urządzenia, które przypominają wysoki bankomat, działają całą dobę. Do maszyny wrzuca się 5 złotych albo banknoty, potem naciska się automat i czeka. Jeśli dobrze pójdzie, to klient zdobywa punkty, może grać dalej albo wypłacić nagrodę.

– Można wygrać. Mi się udało. Wrzuciłem 10 zł, a wygrałem 100 – opowiada jeden z graczy.

Czytaj całość na: radioszczecin.pl

O Autorze

3 thoughts on “Wysyp salonów gier w Szczecinie

  1. Pani redaktor z radiaszczecin pisze głupoty bo nie ma pojęcia co sie dzieje w tej chwili z ustawa hazardowa , której po prostu nie powinno być wiec działalność tego typu podlega regulacjom ustawy o swobodzie prowadzenia działalności gospodarczej. Koniec kropka! A celnicy i Pan Kapica popełniają po prostu przestępstwo przekraczania uprawnień , ponieważ zabierają sprzet bez postanowień prokuratorskich. A wystarczy wstrzymać swoje działania do czasu orzeczenia Trybunału. Co oszczedziloby wydatkow dla budżetu oraz zawalania sadów sprawami związanymi z automatami. No cóż wydawanie cudzych pieniążków nie boli , prawda Panie Kapica!?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.