Wysyp wygranych w grach Lotto

W 2021 roku mieliśmy już sporo wygranych w grach liczbowych Lotto. Choć prawdopodobieństwo trafienia głównej wygrany nie jest duże to jak się okazuje jest sporo szczęśliwców, którym się udało. Dużo tegorocznych szczęśliwców jest z województwa kujawsko-pomorskiego.

Wygrana w Lotto może odmienić życie. To właśnie dzięki tej grze wiele osób miała szanse trafić na listę milionerów. Jest takze wiele mniejszych wygranych, które z pewnością podreperują domowe budżety.

Wygraną z kuponu wydrukowanego przez terminal odbierzesz w punkcie Lotto lub w Oddziale Totalizatora Sportowego po okazaniu oryginału kuponu, który jest jedynym dowodem udziału w grze. W punktach LOTTO odbierzesz wszystkie wygrane poniżej 2280 zł. W kasach Oddziałów Totalizatora Sportowego odbierzesz wygrane każdej wysokości.

Wysokie wygrane w grach Lotto w Kujawsko-Pomorskiem. Wysyp wygranych nastąpił w tym roku szczególnie w grach Lotto w Kujawsko-Pomorskiem.

Pamiętajmy, że od wygranej szczęśliwemu graczowi zostanie potrącone 10 procent podatku dochodowego. By odebrać nagrodę gracz musi zgłosić się w jednym z 17 regionalnych oddziałów Totalizatora Sportowego w całej Polsce. Ma na to 60 dni od dnia następnego po losowaniu.

Dr Jerzy Rosiński, psycholog społeczny, zauważa, że gdyby szansę wygranej w totka oceniać matematycznie, to gra się nie opłaca. Ale takie decyzje nie są racjonalne, mają podstawy emocjonalne.

– Strata, ryzyko jest stosunkowo niewielkie, bo zabawa zaczyna się od 3 złotych – mówi. – A wygrać można wiele. Przez chwilę łudzimy się, że odmieni się nasz los. W momencie losowania czujemy przyjemne napięcie, ekscytację – tłumaczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *