Wzrost ruchu na PokerStars

Poker
Marek 06/03/2013

Ostatnia aktualizacja: 6 czerwca 2024

PokerScout.com opublikował najnowszy raport dotyczący ruchu na pokerowych stronach online. Strona zbierająca informacje o ruchu poinformowała iż traffic w tym tygodniu wzrósł o 4%, podczas gdy w stosunku do ubiegłego roku traci 4%.

Jedyną zmianą w czołowej dziesiątce jest powrót 888poker na miejsce 5, po tym jak PokerStars.it stracił 19% ruchu po zakończeniu promocji związanej z „milestone hand” na początku tygodnia. PokerStars.es utrzymał siódmą pozycję w notowaniu, mimo iż ruch na tej stronie również spadł z powodu zakończenia takiej samej promocji.

PokerStars świętował 95-miliardowe rozdanie w poniedziałek, przyciągając około 90,000 nowych graczy, dzięki czemu traffic w ciągu ostatnich 5 dni wzrósł tam aż o 20%. Powodem wzmożonego ruchu na tej platformie był również specjalny turniej Sunday Million, który przyciągnął na start 49,287 uczestników, a jego pula nagród wyniosła blisko $10 mln.

PartyPoker potwierdził w piątek segregacje graczy. Wciąż testowana technologia ma uchronić początkujących graczy od najlepszych grinderów. Podobny model ma zamiar wprowadzić u siebie Revolution Network, która zarządzana jest przez Lock Poker.

źródło: Pokernews.com

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL