Yggdrasil z YG Masters True Lab wypuszczają świąteczny slot Christmas Tree

Yggdrasil, wiodący globalny wydawca treści związanych z hazardem online, we współpracy ze studiem YG Masters True Lab zaprezentował swoją najnowszą świąteczną grę Christmas Tree.

Christmas Tree łączy w sobie oszałamiającą grafikę, wciągającą rozgrywkę i radosną muzykę, tworząc zabawny automat ze wszystkim, czego można oczekiwać w tym okresie świątecznym. Kołowrotki przybierają kształt pięknie udekorowanej choinki, a płatki śniegu delikatnie trzepoczą wśród błyszczących światełek, a Mikołaj oczywiście również się tam pojawia.

Pięć lub więcej identycznych symboli w przekątnej grupie na bębnach tworzy zwycięską kombinację. Zwycięskie klastry są usuwane, gdy nowe symbole spadają kaskadowo, wypełniając puste miejsca. Gracze otrzymają prezent świąteczny po trzech kolejnych kaskadach. Po rozpakowaniu będzie zawierał mnożniki wygranych do x30, pięć darmowych spinów lub od pięciu do 1000 zakładów. Przyjazny bałwan obserwuje zimową scenę, rzucając śnieżkami, aby zamienić symbole Wild, a Blizzard daje graczom jeszcze większą szansę na wygraną w tym świątecznym automacie.

Sezonowy automat to druga gra we współpracy ze studiem YG Masters True Lab, wykorzystująca najnowocześniejszą technologię Yggdrasil Game Adaptation Tools & Interface (GATI), która umożliwia programistom publikowanie najnowocześniejszych treści przy użyciu wstępnie skonfigurowanych, gotowych do regulacji , ustandaryzowany zestaw narzędzi programistycznych. Christmas Tree jest kontynuacją popularnego slota studia Victoria Wild, który został uruchomiony w ramach programu YG Masters na początku tego roku.

True Lab jest licencjonowanym przez MGA dostawcą iGaming w ramach grupy True Flip, oferującym swojej rosnącej sieci wiodących marek innowacyjne tytuły HTML5, które zawierają unikalną matematykę i rozgrywkę.

Stuart McCarthy, szef programów partnerskich w Yggdrasil, powiedział:

„Wszyscy wkraczamy w świąteczny nastrój, dlatego z przyjemnością przedstawiamy drugą grę True Lab opracowaną przez YG Masters i naszą rewolucyjną technologię GATI. Christmas Tree to wciągająca, zabawna gra, która z pewnością wprawi wszystkich w odpowiedni nastrój na okres świąteczny. Jestem pewien, że gracze pokochają tę grę i chociaż zachęcamy do zakładania najlepszego świątecznego swetra, nie jest to obowiązkowe ”.

Wasilij Polynow, dyrektor ds. Rozwoju biznesu w True Lab, powiedział:

„Możliwości znakomitej najnowocześniejszej technologii GATI są pokazane z wielkim efektem w postaci Christmas Tree. To był dla nas ekscytujący rok i cieszymy się, że możemy wydać naszą drugą grę jako partner YG Masters i pokazać, jak dobrze układają się nasze relacje. W ramach Christmas Tree nasi programiści wymyślili tak innowacyjną i wciągającą grę, w którą gra się tak przyjemnie. Z pewnością zapowiadają się szczęśliwe Święta Bożego Narodzenia dla fanów automatów ”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *