„Z Forbetem nie będziemy już współpracować. Wejdzie na pewno nowa firma bukmacherska”

Branżowy marketing Polecane
Wiktor Czerwiński 11/06/2024

Ostatnia aktualizacja: 11 czerwca 2024

Łódzki Klub Sportowy rozstaje się z licencjonowanym w Polsce bukmacherem Forbet, którego logo w ostatnich sezonach zajmowało miejsce na froncie koszulki klubu z Łodzi. Jego miejsca ma zająć inna firma bukmacherska.

Informacja ta została podana podczas konferencji prasowej którą można obejrzeć poniżej. Konferencje prowadził dziennikarz Jakub Olkiewicz a na pytania dziennikarza oraz kibiców odpowiadali wiceprezes ds. sportowych Robert Grab, oraz współwłaściciele Dariusz Melon oraz Tomasz Salski.

„(…)Z Forbetem rzeczywiście nie będziemy już w tej chwili współpracować. Wejdzie na pewno nowa firma bukmacherska” – oświadczył prezes Melon

Przypomnijmy iż przed jednym z ostatnich meczów ŁKS pod stadionem im. Władysława Króla doszło do mocno skandalicznej sytuacji w strefie kibica Forbet. Miało tam miejsce spotkanie z rezerwowym bramkarzem klubu z Łodzi Jarosławem Bobkiem, w którym uczestniczyły głównie małe dzieci i młodzież. Do tej pory nie otrzymaliśmy odpowiedzi czy młodzi kibice aktywnie uczestniczyli w konkursach przeprowadzonych przez bukmachera, który swoje usługi może oferować jedynie osobom dorosłym, powyżej 18 roku życia.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL