Zabezpieczone automaty w Zabrzu

Automaty
Bartosz 22/05/2014

Ostatnia aktualizacja: 22 maja 2014

Policjanci z wydziału dw. z przestępczością gospodarczą wspierali funkcjonariuszy Urzędu Celnego w przeprowadzaniu kontroli miejsc w których znajdują się automaty do gier hazardowych. Na terenie Zabrza znajduje się wiele miejsc z tzw. jednorękimi bandytami. W wielu punktach okazało się, że wspomniane automaty działają nielegalnie.

To były zaplanowane działania funkcjonariuszy Urzędu Celnego z Rybnika, którzy wspierani policjantami z Zabrza postanowili sprawdzić lokalny rynek trudniący się prowadzeniem gier hazardowych na automatach. Działalność w zakresie gier hazardowych na automatach może być prowadzona na podstawie udzielonej koncesji na prowadzenie kasyna gry. Jak się okazało większość punktów na terenie Zabrza, w których znajdują się przedmiotowe automaty działa nielegalnie.

W 4 skontrolowanych lokalach zabezpieczono i zatrzymano łącznie 10 automatów. Co ciekawe jeden z automatów, umiejscowiony był w sklepie spożywczym, ukryty za skrzynkami z piwem, dostępny jedynie dla zaufanych klientów. Postępowanie w przedmiotowych sprawach prowadzą funkcjonariusze Urzędu Celnego w Rybniku. Kontrole w których zarekwirowano nielegalne automaty znajdowały się na Zaborzu, w centrum oraz w dzielnicy Rokitnica.

Źródło: zabrze.slaska.policja.gov.pl

O Autorze

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL