Zacznij swoją biznesową przygodę z bitomatami Centurion Service!

Ostatnio pisaliśmy o firmie I3ATM, zajmującej się urządzeniami do wymiany kryptowalut na gotówkę a dziś po krótce opiszemy producenta tych urządzeń.

Bitomaty, o których pisaliśmy, zostały zaprojektowane przez firmę Centurion Service. Spółka ta odpowiada także za oprogramowanie oraz za backoffice.

Mieliśmy okazję już okazje zapoznać się z ich produktem podczas opisywania I3ATM i byliśmy pod wrażeniem przejrzystości i prostoty działania tego programu. Teraz była okazja, aby poznać wszystko od środka i porozmawiać o dalszych planach rozwoju na rynku kryptomatów. Firma Centurion Service ma poważne plany rozwojowe i jest otwarta na wszystkie formy współpracy, zarówno z firmami i operatorami już istniejącymi jak i z tymi, którzy chcieliby zacząć swój biznes na rynku kryptowalut.

Wraz z programem i urządzeniami, dostajemy bardzo przejrzysty backoffice, gdzie mamy szeroki wachlarz ustawień oraz personalizacji naszych urządzeń.

Program posiada między innymi:

– Możliwość ustawienia prowizji nie tylko dla całego operatora, ale dla każdego urządzenia osobno
– Możliwość dodania każdego języka
– Zdalne zarządzanie urządzeniami oraz podgląd
– Możliwość współpracy z giełdami oraz trzymania środków w tzw. Stablecoinach, a nie w kryptowalutach, co pozwoli nam uniknąć straty w razie spadku kursu. Aktualnie połączona z giełdą Binance, która jest największą giełdą kryptowalut na świecie
– Szeroki wachlarz limitów KYC, co pozwala łatwo dostosować urządzenie do każdej jurysdykcji
– Powiadomienia systemowe email, co pozwala nam zaoszczędzić czas i nie monitorować urządzenia 24/7

Producenta można znaleźć na największej i najbardziej popularnej stronie na świecie
https://coinatmradar.com/manufacturer/130/centurion-bitcoin-atm-producer/

Po więcej informacji polecam skorzystać ze strony www.centurionservice.eu , gdzie możemy znaleźć szczegółowe informacje, konfigurator urządzeń oraz bezpośredni kontakt

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.