Zagrasz w Lotto przez internet?

Gry
Marek 14/06/2013

Ostatnia aktualizacja: 14 czerwca 2013

Wykorzystanie internetu do typowania, wpłacania stawek i wypłacania wygranych w grach liczbowych przewiduje projekt noweli ustawy o grach hazardowych, który w piątek trafił do Sejmu. Prace nad projektem objęte są tarczą antykorupcyjną.

Projekt nowelizacji ustawy o grach hazardowych został opracowany w sejmowej komisji sportu i turystyki. Dotyczy przede wszystkim umożliwienia wykorzystania internetu do typowania w grze liczbowej, a także wpłacania stawek i wypłacania wygranych w grach liczbowych.

„W skrócie mówiąc chodzi o Lotto” – powiedział szef komisji Ireneusz Raś (PO). Jak tłumaczył, kiedy zmiana wejdzie w życie, grać będzie można nie tylko – jak teraz – w tradycyjnych kolekturach, ale też w sieci, z czego – jak ocenił – skorzystają m.in. młodzi ludzie, unikając kolejek w kolekturach, które ustawiają się podczas kumulacji.

 

 

Czytaj całość na: wyborcza.biz

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piotrek

26/06/2013

Wielkie rzeczy... już od lat można grać w Polsce w Lotto przez Internet. Ja sam korzystam z serwisu który łączy grę indywidualna oraz grupową... co ważniejsze wygrane automatycznie naliczane są chwile po losowaniu do konta użytkownika ! Polecam wszystkim !
E-PLAY.PL