Zakład bez ryzyka na skoki narciarskie w BetX

Ostatnia aktualizacja: 27 listopada 2020

Z okazji zawodów fińskiej Ruce bukmacher BetX zapewnia pierwszy Zakład Bez Ryzyka na skoki narciarskie. Zakład bez ryzyka dotyczy konkursów skoków narciarskich w dniach 27.11-29.11. w fińskiej Ruce.

Wysokość zakładu bez ryzyka jest powiązana z wysokością ostatniego depozytu klienta i wysokością jego pierwszego zakładu na skoki narciarskie.

Klient, który dzisiaj po godzinie 10:00 (aż do niedzieli ostatniego konkursu w fińskiej Ruce) obstawi kupon w którym będą znajdować się tylko i wyłącznie skoki narciarskie (dowolne kursy) to jego pierwszy kupon zakwalifikuje się do promocji bez ryzyka.

Maksymalna kwota do zwrotu wyniesie 30 PLN jeśli kupon okaże się przegrany. Kupon możesz kupić na stronie BetX w dowolnym momencie.

Zwrot będzie dokonany w formie freebetu, ważnego 3 dni, którym należy obrócić 1x z kursem min 2,0 (na dowolne sporty i zakłady)

Przykłady:

1) Klient dokonał ostatnio depozytu na 50 PLN

Obstawia kupon za 30 PLN ze skokami narciarskimi. Jeśli kupon przegra, otrzymuje Freebet na 30 PLN.

2) Klient dokonał ostatnio depozytu na 20 PLN

Obstawia kupon za 100 PLN ze skokami narciarskimi. Jeśli kupon przegra, otrzymuje Freebet na 20PLN (do wysokosci ostatniego depozytu).

3) Klient dokonał depozytu na 100 PLN

Obstawia kupon za 15,60 PLN ze skokami narciarskimi. Jeśli przegra, otrzymuje Freebet na 16 PLN (zaokraglenie do pełnej złotówki).

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL