Zakończyło się seminarium o AI zorganizowane przez The European Lotteries i Totalizator Sportowy

Polecane Wydarzenia
Wiktor Czerwiński 15/05/2024

Ostatnia aktualizacja: 16 maja 2024

Dobiegło końca międzynarodowe seminarium AI The European Lotteries, którego współorganizatorem był Totalizator Sportowy. Seminarium było znakomitą okazją do zagłębienia się w potencjał sztucznej inteligencji w przekształcaniu krajobrazu loterii w całej Europie.

Drugi dzień seminarium zaczął się od wystąpienia Jennifer Quigley-Jones, dyrektor generalnej i założycielki Digital Voices, która podzieliła się spostrzeżeniami na temat przyszłości sztucznej inteligencji i marketingu w 2024 roku.

Następnie Philippe P. Vlaemminck i Beata Guzik zagłębili się w prawne i etyczne aspekty sztucznej inteligencji w sektorze gier, oferując cenne perspektywy i studia przypadków.

Oprócz ciekawych prezentacji zorganizowane zostały praktyczne warsztaty kreatywne LEGO® SERIOUS PLAY® prowadzone przez dr Monikę Sonta, które pomogły lepiej zrozumieć potencjał sztucznej inteligencji w tej branży.

Czy wiesz, że „LEGO” pochodzi od duńskich słów LEG GODT, czyli „baw się dobrze”?

Wnikliwe prezentacje i interaktywne dyskusje pomogły odkryć rolę sztucznej inteligencji w poprawianiu doświadczeń graczy, optymalizacji operacji i wprowadzaniu innowacji. To wydarzenie, z udziałem ekspertów z branży loterii i technologii z 24 krajów sprzyjało znaczącej wymianie zdań i poglądów dotyczących strategii skutecznego wykorzystania sztucznej inteligencji.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z pierwszego dnia seminarium AI w Warszawie.

źródło/zdjęcia: The European Lotteries/Totalizator Sportowy

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL