Zatrzymali automaty do gier

Automaty
Bartosz 07/04/2014

Ostatnia aktualizacja: 7 kwietnia 2014

Policjanci z Głubczyc wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Opolu zabezpieczyli automaty do gier hazardowych, które ich zdaniem działały nielegalnie. Funkcjonariusze w dwóch lokalach działających na terenie powiatu zabezpieczyli 8 urządzeń.

Głubczyccy kryminalni posiadali informację, o tym, że w dwóch lokalach na terenie powiatu głubczyckiego mogą znajdować się automaty do gier zręcznościowych, które działają nielegalnie. W tej sprawie policjanci nawiązali współpracę z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Opolu.

Do obu wytypowanych lokali funkcjonariusze weszli w miniony czwartek (3 kwietnia). Funkcjonariusze zabezpieczyli 8 automatów, które ich zdaniem działały nielegalnie. Zdaniem śledczych właściciele lokali nie posiadali zezwolenia na prowadzenie działalności zezwalającej na gry hazardowe. Teraz może im grozić nawet do 3 lat więzienia.

Źródło: glubczyce.policja.gov.pl

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Manolo

07/04/2014

Do 3 lat więzienia, co za redaktorzyna. Za sianie dezinformacji powinni dawać 3 lata. Kaplica już nie wie jak sobie radzić ze sprzętem to jeszcze Policję angażuje, twoja banda sługusów już sobie nie radzi. Panie Kaplica zwróci uwagę jak wzrosły majątki twoich pachołków po wprowadzeniu ustawy a zobaczysz że wszyscy są wierni tylko nie tobie.

lol

10/04/2014

Jakieś jaja. Zabierają a za dwa dni znowu stoją.
E-PLAY.PL