Zielona Góra: Kupił zdrapkę na stacji paliw i wydrapał główną wygraną!

Poniedziałek (25 kwietnia) okazał się wyjątkowo szczęśliwy dla osoby, która kupiła w Zielonej Górze zdrapkę „Królewska Gra”. Kupon, zakupiony na stacji paliw przy ul. Łużyckiej, skrywał główną wygraną.

To kolejna już w tym miesiącu szczęśliwa zdrapka Lotto w województwie lubuskim. Już nie będzie miała prawa narzekać, że nie lubi poniedziałku, osoba, która kupiła zdrapkę Lotto na stacji paliw przy ul. Łużyckiej 31 w Zielonej Górze.

Szczęśliwy gracz kupił w poniedziałek (25 kwietnia) za 2 zł zdrapkę „Królewska Gra”, która skrywała główną wygraną i iście królewską nagrodę – 75 tysięcy złotych.

Była to już piąta główna wygrana, jaka padła do tej pory w zdrapce „Królewska Gra”. W zdrapkach tych przewidziano łącznie 8 głównych wygranych, a to oznacza, że gdzieś w Polsce są jeszcze 3 zdrapki, które można wymienić na 75 tys. zł. To kolejna już szczęśliwa zdrapka, kupiona w kwietniu w województwie lubuskim. 1 kwietnia w Szprotawie (powiat żagański) padła główna wygrana w zdrapce „Dolary Diamenty”. Jej nabywca wygrał wówczas aż 400 tys. zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.