Zlikwidowano kolejne nielegalne automaty do gier hazardowych

automaty do gier

Mikołowscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą, wspólnie z funkcjonariuszami służby celno-skarbowej, zabezpieczyli kolejne automaty do nielegalnych gier losowych. Przeprowadzona akcja w centrum Mikołowa zakończyła się przejęciem tym razem 3 maszyn.

To już kolejna akcja policjantów w centrum Mikołowa. Tym razem policjanci wkroczyli do budynku przy ulicy Pszczyńskiej w miniony poniedziałek (3 sierpnia) po południu. Zarekwirowali 3 automaty do nielegalnych gier hazardowych. Działania prowadzone były wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej z Bielska – Białej.

Zabezpieczone automaty trafiły do magazynów śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego. Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier.

Policjanci i celnicy zapewniają, że w dalszym ciągu będą bezwzględni w zwalczaniu tego rodzaju nielegalnego oraz szkodliwego społecznie procederu. Działania będą podejmowane regularnie, by całkowicie wyeliminować niezgodny z prawem hazard.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Mikołowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *