Złodzieje włamali się do 108 punktów z „jednorękimi bandytami”

Automaty
Bartosz 17/01/2016

Ostatnia aktualizacja: 17 stycznia 2016

Tyska prokuratura oskarżyła czterech złodziei o włamanie do 108 punktów z automatami do gier. Sprawcy przyznali się do winy i złożyli wnioski o dobrowolne poddanie się karze.

Sprawa zaczęła się we wrześniu, kiedy tyska policja zatrzymała na gorącym uczynku 33-latka, który włamał się do baru, w którym stały automaty do gier. Złodziej ukradł bilon z „jednorękich bandytów”. Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się, że to nie był jego pierwszy skok.

Kryminalni ustalili, że oprócz Tychów działał też w Katowicach, Sosnowcu, Mysłowicach, Żorach, Siemianowicach Śląskich, Goczałkowicach, Jastrzębiu Zdroju, Mikołowie, Oświęcimiu i Brzeszczach. Razem z nim pracowało trzech innych złodziei w wieku od 23 do 39 lat.

Prokuratura ustaliła, że od listopada 2014 r. do września 2015 r. sprawcy w różnej konfiguracji osobowej włamali się do 108 punktów z automatami do gier. Ich łupem padło kilkadziesiąt tysięcy złotych oraz alkohol i papierosy.

– Podejrzani przyznali się do winy i złożyli wnioski o dobrowolne poddanie się karze – mówi prokurator Agata Słuszniak, szefowa Prokuratury Rejonowej w Tychach, która zakończyła śledztwo w tej sprawie.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL