Zmniejszenie liczby kasyn w Atlantic City

Panel analityków przemawiając na regionalnej konferencji w zeszłym tygodniu powiedział, że rynek hazardowy, który stracił już w tym roku jedno kasyno nadal ma ich zbyt wiele.

Adam Rosenberg, dyrektor zarządzający w Goldman Sachs, powiedział, że „zmniejszenie potencjału” jest już w toku, co uznaje za pozytywne.

Srihari Rajagopalan, analityk zadłużenia z UBS zgodził się: „Widzicie dobry rozmiar rynku, co jest pozytywne,” powiedział Rajagopalan. „Trwa wyłączanie nierentownych kasyn.”

Wcześniej w tym miesiącu, prezes Caesars Entertainment, która jest właścicielem czterech kasyn w mieście, doszedł do takiego samego wniosku. Ale Gary Loveman nie powiedział, czy spodziewa się sprzedać lub zamknąć jedną z jego własności w Atlantic City lub weźmie udział w przejęciu w stylu Atlantic Club lub innej własności.

Caesars i Tropicana wykupił Atlantic Club z upadłości, podzielił swoje aktywa i zamknął go w dniu 13 stycznia. Kilku analityków wymieniło Showboat i Trump Plaza wśród najsłabszych z 11 pozostałych kasyn Atlantic City.

Źródło: intergameonline.com

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.