Zombie Carnival od Pragmatic Play

Ostatnia aktualizacja: 2 czerwca 2022

Pragmatic Play, wiodący dostawca treści dla branży iGaming, wita graczy na festiwalu Zombi w nowym, makabrycznym, ale humorystycznym tytule Zombie Carnival™.

Dostarczając gotową mieszankę popularnych motywów, Zombie Carnival™ zawiera namioty cyrkowe wypełnione różnymi nieumarłymi postaciami, w tym prowodyrami, klaunami, akrobatami, a nawet niektórymi krwiożerczymi zwierzętami!

Zapewniając monstrualne 4096 sposobów na wygraną i osiem regularnych – ale przerażających – płatnych symboli, tytułowy Scatter jest odpowiednio ucieleśniony przez mózg i pojawia się tylko na bębnach dwa, trzy, cztery i pięć.

Dzicz charakteryzuje się wygłodniałym niedźwiedziem, który pojawia się tylko w rundzie darmowych spinów, a na końcu każdego spinu znajduje się ikona tajemnicy, która losowo zmienia się w jeden z płatnych symboli.

Gdy co najmniej dwa symbole Scatter wylądują w grze podstawowej, uruchamiana jest runda bonusowa, która powoduje, że przekształcają się w symbole Wild i pozostają na bębnach przez cały czas trwania funkcji.

Gracze otrzymują na początku sześć darmowych spinów, a za każdym razem, gdy na bębnach wyląduje Scatter, najbliższy Wild zbliży się do niego i zużyje go, zajmując swoją pozycję i za każdym razem zwiększając mnożnik o 1x.

W niektórych jurysdykcjach klienci mogą skorzystać z funkcji Kup darmowe spiny, aby przejść od razu do rundy bonusowej, kosztem 80-krotności ich zakładu.

Zombie Carnival™ podąża śladami ostatnich hitów Wild West Gold Megaways™, Cleocatra™ i Little Gem™, które znajdują się w kolekcji ponad 200 tytułów z nagradzanego portfolio gier Pragmatic Play.

Yossi Barzely, Chief Business Development Officer w Pragmatic Play, powiedział:

„Zombi Carnival™, która chwyta wyobraźnię graczy za pomocą żywego motywu i zabawnie przerażających stworzeń, zapewnia ostrożną równowagę między horrorem a humorem, aby dostarczyć naszym widzom wszechstronny produkt. Dzięki kilku naszym ostatnim wydaniom automatów oferujących bardziej zdrowe motywy, Zombie Carnival™ zaburza schemat i zapewnia poczucie różnorodności w ofercie. Jesteśmy podekscytowani tym, jak nabrała ona kształtu”.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL