Superbet i Romario grają razem! Legendarny zawodnik wróci do gry!

Branżowy marketing Polecane Ze świata
Adam Brzozowski 23/05/2024

Ostatnia aktualizacja: 1 czerwca 2024

Ameryka jest teraz SUPER. Siedmiokrotny mistrz z Rio de Janerio America Football Club rozpoczął współpracę z Superbet. Bukmacher zajmie miejsce godne mistrzowskiego sponsoringu, na piersi koszulki Mecão. Debiut nowych strojów odbył się w miniony weekend w meczu przeciwko Petrópolis na stadionie Giulite Coutinho podczas otwarcia rozgrywek drugiej ligi. Prezes klubu, 58-letni legendarny zawodnik Romario ogłosił, że powróci do profesjonalnej gry w kilku meczach!

Debiut nowych strojów odbył się w miniony weekend w meczu przeciwko Petrópolis na stadionie Giulite Coutinho podczas otwarcia rozgrywek drugiej ligi.

Dzięki wsparciu firma zamierza ulepszyć „drugi klub” wszystkich mieszkańców Rio, a jako bonus podkreślić powrót do piłki nożnej czterokrotnego mistrza Romário.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy, ponieważ chcemy wspinać się coraz wyżej w zawodach. Kolory America i Superbet są teraz mieszane, aby osiągnąć wspaniałe rezultaty” – powiedział legendarny Romario.

Piłka nożna to przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Piłka nożna jest oryginalna w każdym aspekcie gry. Z dumą ogłaszamy nasze partnerstwo z klubem piłkarskim América Football Club (AFC) z Rio de Janeiro w Brazylii.

América, jeden z najstarszych klubów w Brazylii, założony w 1904 roku, ma bogatą historię i uważa się, że zajmuje szczególne miejsce w sercu każdego mieszkańca Rio de Janeiro, bez względu na to, jakiej drużynie kibicuje. 🙌

Odegrawszy zasadniczą rolę w rozwoju brazylijskiego futbolu na początku ubiegłego wieku, América jest znana ze swojej oryginalności, podobnie jak brazylijski super idol Romário.

🏆 Zdobywca Pucharu Świata z Brazylią w 1994 roku i fan AFC z dzieciństwa, Romário jest obecnie prezesem klubu i kieruje procesem przebudowy zespołu, którego celem jest powrót do najlepszych rozgrywek w kraju.

Wyznaczając naszą współpracę wspaniałym momentem, Romário ogłosił, że na kilka meczów powróci do profesjonalnej gry, stając się członkiem drużyny swojego syna, który również gra w drużynie América. To osiągnięcie sprawi, że w wieku 58 lat zostanie wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako najstarszy zawodnik na świecie grający zawodowo. 🥇

Dzięki temu serdecznemu partnerstwu honorujemy i świętujemy dziedzictwo i pasję, które definiują futbol w Brazylii, jednocześnie dzieląc dreszczyk emocji związany z grą ze wszystkimi fanami futbolu América, Romário i brazylijskiego futbolu.

 „Chcemy rozwijać cały ekosystem piłkarski. Partnerstwo z Ameryką to możliwość promowania rozwoju tradycyjnego klubu w celu stworzenia lepszych struktur i większej rozrywki dla sportu” – powiedział Alexandre Fonseca, dyrektor generalny Superbet Brasil.

Partnerstwo połączy dwa światy: wielowiekową tradycję Ameryki i niedawne przybycie Superbet do Brazylii. Bukmacher sponsoruje już gigantyczne kluby, takie jak São Paulo, Fluminense, a teraz także America.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL