Superbet rozpoczyna współpracę z PLE

Artykuły Branżowy marketing Bukmacherzy E SPORT
Wiktor Czerwiński 25/06/2023

Ostatnia aktualizacja: 26 czerwca 2023

Polska Liga Esportowa ogłosiła o rozpoczęciu współpracy z najbardziej dynamicznie rozwijającym się bukmacherem na polskim rynku , czyli Superbet. Na mocy wspólnych działań powstaną innowacyjne aktywności dla społeczności esportowej w Polsce i obszarze CEE.

-Jako Polska Liga Esportowa stawiamy na innowacyjne i nowoczesne działania, czego przykładem będzie współpraca z marką Superbet. To kolejne porozumienie na linii sportowo-esportowej, która ma połączyć obie społeczności i stworzyć nową jakość rozrywki dla kibiców. Widzimy ogromny potencjał w przenikaniu się tych płaszczyzn, a innowacyjny charakter obu marek gwarantuje nową jakość – mówi Paweł Kowalczyk, Prezes Polskiej Ligi Esportowej.

Na pierwsze efekty współpracy nie trzeba będzie długo czekać. Już 21 czerwca wystartuje HUB CS:GO na platformie FACEit, dla najlepszych zawodników w kraju. Zmagania odbywać się będa w cyklach dwutygodniowych, a w puli nagród każdego cyklu znajdzie się 3500 PLN. HUB wspierany będzie przez program partnerski dla graczy streamerów z gratyfikacjami finansowymi.

 

-Partnerstwo z Polską Ligą Esportową obejmuje szereg różnorodnych działań skierowanych do społeczności graczy w wersji online, ale również stacjonarnej. Jesteśmy na etapie rozbudowywania naszego produktu esportowego i poprzez wspólne działania z PLE chcemy w Superbet stworzyć przestrzeń dla wszystkich fanów sportów elektronicznych – mówi Adam Lamentowicz, CEO Superbet.

Działania Polskiej Ligi Esportowej i Superbet nie będą się skupiać tylko na przestrzeni internetowej. Marka Superbet będzie obecna również na turnieju PGE Superpuchar PLE, który odbędzie się 25-27.08 w Gdańsku. Co więcej, w drugiej połowie roku planujemy liczne aktywacje online i offline, o których szczegółowo poinformujemy niebawem.

 

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL