Aż 21 polskich drużyn w Turcji a Superbet oferuje kursy na ich mecze sparingowe!

Najczęściej czytane Polecane Promocje
Adam Brzozowski 18/01/2024

Ostatnia aktualizacja: 26 stycznia 2024

Soczyste kebaby, słodkie baklawy, wszechobecny wizerunek Atatürka oraz… zimowy najazd polskich klubów ekstraklasy i pierwszej ligi na okolice Antalyi. Turcja to kraj mnóstwa smaków i aromatów, a dzięki inicjatywie Superbetu, wicelidera polskiego rynku bukmacherskiego online, fani naszego futbolu w najbliższych tygodniach będą mogli rozsmakować się w swoim ulubionym daniu z nutą bliskowschodnich aromatów.

– Jesteśmy zawsze tam, gdzie dzieją się rzeczy ważne dla kibiców. Stąd decyzja o niezwykle szerokim zaangażowaniu w zimowe obozy w Turcji – podkreśla Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska.

W słynącej z niedrogich hoteli i szerokiej dostępności naturalnych boisk piłkarskich miejscowości Belek oraz jej przyległościach, w drugiej połowie stycznia będzie trenować aż 21 czołowych zespołów z Polski. Od Legii po Polonię Warszawa, od Wisły po Cracovię, od Lecha Poznań po Wartę czy Termalikę Bruk-Bet Nieciecza.

Lista jest długa, ale z wielkim prawdopodobieństwem możemy stwierdzić, że kiedy pomyślisz o jakimkolwiek polskim zespole z dwóch najwyższych poziomów rozgrywkowych, to on właśnie będzie w Turcji.

– Przez najbliższe tygodnie to właśnie gdzieś nad wschodnim basenem Morza Śródziemnego będzie biło serce naszego futbolu. Dlatego wysłaliśmy do Turcji naszą ekipę, która zadba o dostarczanie graczom najszerszej i najbardziej aktualnej oferty zakładów na mecze towarzyskie z udziałem polskich zespołów. Zaproponujemy pełne menu, zarówno jeśli chodzi o opcje przedmeczowe, jak również zakłady na żywo. Pokażemy, że mimo przerwy w rozgrywkach ligowych styczeń z polską piłką w Superbecie może być naprawdę gorący, nie tylko za sprawą tureckiego słońca – uśmiecha się Seweryniak.

W kalendarzu wielu uznanych rywali

Polskie kluby będą się mierzyć z ciekawymi rywalami: 18.01 Lech zagra z austriackim LASK Linz, dwa dni później Legia zmierzy się z kazachskimi znajomymi z Ordabasów, a w kolejnych dniach na nasze zespoły czekają tacy przeciwnicy jak Szachtar Donieck, Rapid Wiedeń, Ludogorec Razgrad czy Dynamo Kijów.

Kalendarz może ulec zmianie, a Superbet będzie trzymał rękę na pulsie i na bieżąco informował o planach naszych zespołów.

Możemy obiecać, że zarówno pod względem produktowym jak i komunikacyjnym, opakujemy turecką zimę tak, jak nigdy wcześniej nie było to robione na naszym rynku. Jako jedyni gwarantujemy pełna ofertę live i prematch, a na dodatek będziemy aktywnie opowiadać o zimowych przygotowaniach w naszych kanałach. Warto być z nami, żeby wspólnie złapać trochę tureckiego słońca i przygotować formę na powrót rozgrywek ligowych. Przecież to właśnie w Belek i okolicach zespoły będą wykuwały formę, która później przełoży się – lub nie – na ich sukcesy na krajowych boiskach – podkreśla Seweryniak.

Ekskluzywna oferta

Dzięki wysłaniu do Turcji swojego przedstawiciela, Superbet będzie mógł wystawić ekskluzywne kursy na około 40 meczów towarzyskich, dając swoim klientom najbardziej kompleksową ofertę. Warto śledzić też media społecznościowe bukmachera, w których na bieżąco będą relacjonowane wydarzenia z zimowych obozów i sparingów ekstraklasowiczów oraz zespołów z drugiego poziomu rozgrywkowego.

Ekskluzywna oferta Superbet na zimowe mecze towarzyskie w Turcji jest realizowana od 16 do 31 stycznia. Na miejscowych boiskach będzie występować 21 polskich klubów, a przedstawiciele bukmachera przygotuje ekskluzywną ofertę na blisko 40 spotkań.

Na pewno nie lecimy na urlop, przed naszymi wysłannikami bardzo intensywne dni. Wszystko po to, żeby coraz szersze grono naszych klientów było maksymalnie zadowolone z naszej oferty – podkreśla CEO Superbet Polska.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL