Betswipe, czyli bukmacherski..Tinder dla graczy od Superbet!

Bukmacherzy Technologie
Wiktor Czerwiński 26/09/2023

Ostatnia aktualizacja: 26 września 2023

Ofensywnie czy defensywnie? Goście czy gospodarze? Wygrana czy porażka? Piłka nożna czy tenis? Budowanie zwycięskiego kuponu to slalom pomiędzy pytaniami, na które szukasz właściwej odpowiedzi. Czasem nie wyrabiasz się na zakręcie? Od teraz Superbet pomoże Ci zwycięsko trafić na metę dzięki nowej funkcji społecznościowej. Betswipe to… Tinder dla kuponów. Widzisz, jak grają inni i przesuwając ich typy w lewo lub prawo decydujesz czy chcesz obstawić tak samo. 

Żeby móc skorzystać z tej funkcji musisz być użytkownikiem Supersocial, społecznościowej funkcjonalności w aplikacji Superbet, pozwalającej dzielić się swoimi typami i kuponami i czerpać inspiracje od ekspertów, jak Jerzy Dudek, Mateusz Borek i wielu innych.

Jak korzystać z Betswipe w 4 krokach?

Żeby dołączyć do grona graczy, którzy dzięki funkcji Betswipe mogą czerpać bukmacherskie inspiracje od innych i wyłapywać zakłady-perełki, wystarczy kilka szybkich kroków.
  1. Pobierz APLIKACJĘ SUPERBET
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Przejdź do sekcji zakładów live
  4. Wybierz funkcję Betswipe.

Co dalej?

Widzisz po kolei najpopularniejsze zakłady live na trwające wydarzenia sportowe. Dostajesz szereg infomacji – ile osób ogląda ten kupon, ile zdecydowało się zagrać tak samo, za jakie stawki. I teraz czas na Twoją decyzję – lewo czy prawo? Hot or not? Przesuwając dany typ w prawo, dodajesz go do swojego kuponu. Przesuwając w lewo decydujesz, że ta propozycja Ci nie odpowiada.

Superbet to pierwszy w Polsce bukmacher, który oferuje swoim klientom takie rozwiązanie. Zakłady sportowe mają być przede wszystkim dobrą zabawą, zbliżającą do siebie kibiców i dającą dodatkowe powody do ożywionej dyskusji. Betswipe da kolejny pretekst do rozmowy, dyskusji i wymiany wiedzy na temat sportu, przy okazji umożliwiając każdemu z graczy wychwycenie perełek, które zwracają uwagę ekspertów.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL