BETER integruje treści e-sportowe i sportowe z Digitain

E SPORT Inwestycje i umowy
Wiktor Czerwiński 14/07/2023

Ostatnia aktualizacja: 14 lipca 2023

Na mocy umowy Digitain po raz pierwszy zaoferuje swoim partnerom-operatorom i ich graczom turnieje BETER ESportsBattle w dyscyplinie efootball, obok turniejów tenisa stołowego Setka Cup.

Partnerzy Digitain mają również możliwość wypuszczenia w najbliższej przyszłości innych tytułów ESportsBattle, w tym CS:GO, Dota2, ebasketball i ehockey.

BETER zapewnia turnieje ESportsBattle i Setka Cup z transmisją na żywo 24/7, danymi na żywo i kursami w ponad 42 000 wydarzeń każdego miesiąca.

Chuck Robinson, Chief Revenue Officer w BETER, powiedział: „Nasza oferta e-sportowa i sportowa szturmem zdobywa całą przestrzeń zakładów i naprawdę wyznacza standardy dla innych produktów bukmacherskich na rynku.

„Cieszymy się, że możemy współpracować z tak potężnymi graczami w branży, jak Digitain, a partnerzy, którzy mogą oferować nasze mecze tenisa stołowego premium efootball i Setka Cup.

„Jakość naszych produktów nie ma sobie równych i dlatego są one konsumowane przez miliony graczy na całym świecie miesiąc w miesiąc.”

Iain Hutchinson, Chief Revenue Officer w Digitain, dodał: „Dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować naszym partnerom najszerszy wybór treści związanych z zakładami angażującymi graczy na rynku, a w BETER mamy najnowocześniejszego dostawcę treści e-sportowych, transmisji na żywo i rynku danych i zakładów sportowych.

„Jego marki ESportsBattle i Setka Cup są bezkonkurencyjne, a integracja ich z naszą platformą zapewni Digitain pozycję lidera w dostarczaniu treści dotyczących e-sportu i zakładów sportowych do naszych rozwijających się ponad 150 marek operatorów partnerskich na całym świecie.

„Nasz zespół liczy na owocną współpracę”.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL