Arsene Wenger odwiedził Betclic

Ciekawostki
Wiktor Czerwiński 25/04/2024

Ostatnia aktualizacja: 25 kwietnia 2024

Pracownicy francuskiej grupy hazardowej Betlic mieli zaszczyt poznać osobiście sławnego francuskiego trenera Arsene Wenger’a który odwiedził ich biuro.

Informacja o wizycie legendarnego trenera pojawiła się w mediach społecznościowych grupy Betlic. W trakcie wizyty Arsene rozmawiał o tym jak zbudować trwałą historię sukcesu.

O wizycie francuskiego trenera sama firma napisała tak:

Alert o epickiej chwili 🔥

Betclic miał zaszczyt poznać Arsene’a Wengera, twórcę złotej ery Arsenalu! 🏆

Podczas ekscytującej sesji na naszym corocznym spotkaniu menedżerów Wenger zagłębił się w DNA sukcesu: kulturę występów, autorefleksję, zaangażowanie zespołu i utrzymywanie sukcesu… historię sukcesu francuskiej piłki nożnej opowiedzianą przez samą legendę. Jego innowacyjne metody coachingowe, skupione na pielęgnowaniu talentów i wspieraniu zwycięskiej mentalności, głęboko odbiły się echem wśród naszych liderów w Betclic, umożliwiając naszym zespołom osiągnięcie nowych wyżyn.

Czapki z głów przed Arsene’em Wengerem za podzielenie się swoją mądrością z naszymi pełnymi pasji zespołami. 🙌

W Betclic nasze działania napędzane są pasją do sportu. To spotkanie pozostanie w naszej pamięci jako najlepszy dowód na to, że w Betclic nie tylko oglądamy sport, ale żyjemy nim jeszcze intensywniej!

Udana kampania Betclic Polska

Wizyta legendy Arsenału i francuskiej piłki wydaje się być dobrym omenem także jeśli chodzi o operacje grupy na polskim rynku. Betclic Polska w połowie marca wystartował z kampanią oferującą swoim klientom grę bez podatku. Promocja ta okazała się na tyle dużym sukcesem, iż pomimo że początkowo zaplanowana była jedynie na miesiąc czasu, to póki co została przedłużona bezterminowo.

źródło/zdjęcia: linkedin Betclicgroup

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL