STATSCORE rozszerza zasięg piłki nożnej w LatAm

Technologie
Wiktor Czerwiński 08/09/2023

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2023

Dzięki ponad 1000 skautów działających na całej planecie i niezwykłemu wzrostowi zasięgu o 30%, ScoutsFeed firmy STATSCORE wyraźnie nabiera tempa. Zakres dostępnych danych stale się poszerza – jeden z najnowszych dodatków obejmuje rozszerzony zasięg większej liczby rozgrywek piłki nożnej w Ameryce Łacińskiej!

Rozszerzony zasięg obejmuje szereg ważnych wydarzeń z meczów piłkarskich, takich jak gole, asysty, rzuty rożne, spalone, strzały celne/niecelne, żółte kartki, ataki, zmiany, wrzuty i nie tylko.

Te nowe opcje dostępne do zamówienia przez partnerów STATSCORE, będą dostępne za pośrednictwem produktu ScoutsFeed, a także w widżetach danych na żywo, takich jak LivematchPro.

W STATSCORE poświęcamy się poszerzaniu zakresu danych, które oferujemy naszym partnerom medialnym i zakładom sportowym. Wraz z rozwojem rynku Ameryki Łacińskiej jesteśmy podekscytowani najnowszą ekspansją, która z pewnością spełni rosnące wymagania w zakresie bardziej szczegółowej relacji z najważniejszych rozgrywek piłkarskich w regionie – powiedział Adam Działach, menedżer produktu w STATSCORE.

 

O Autorze

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL