Forum Hazardowe

Sortowanie:

"Byłam z ciekawości podczas pobytu w hotelu dębowym i widziałam ,proszę sobie wyobrazić jakby Państwa dzieci tam pracowały , a to większość młodych osó ... "

"Urządzenie to bank robber. Pozdrowienia dla Pana Pawła !"

"Jak tam kas? Zmieniacie auta i ludzi często ???? System się zmieni szybko … Powodzenia gamonie !!!"

"Zostawcie nielegalne w spokoju. Najlepsze maszyny są w tych punktach"

"w porę się ktoś tym przekrętem zainteresował !!!!!!!??? Pierwsza sprawa koszty produkcji własnego automatu i oprogramowania , ile psy poszło w błoto ... "

"Automaty Wazdan to największe oszustwo, jakie spotkałem w jedynym legalnym, polskim kasynie internetowym ( tacy sami oszuści ) Cóż.....gracze w BiH ni ... "

"Dziękujemy za docenienie raportu Piotrka! To doskonała próbka możliwości Astral Forest! Raport nie tylko zachwyca swoją estetyką, jest przede wszystki ... "

"Jestem kibicem łęgi.ale wielki szacun dla ciebie Poldi.cieszcie się że macie takiego gościa przy sobie."

"jest jeden sprawdzony i pewny system który stosuję już od 10lat, granie singli z kursem max 2.0 płaską stawką, z czystej matematyki i na logikę najbar ... "

"Trochę szukanie dziury w całym biorąc pod uwagę natłok hazardowych reklam dosłownie wszędzie..."

"Jakieś kompy znaleźli i jaka akcja? Oni już naprawdę nie mają kogo łapać i statystyki robią. Takie służby zaangażowane w proceder paru komputerów i op ... "

"do Afryka Ale i tak na końcu wszyscy dostają wyroki za różne wynalazki."

"Wszyscy mówicie że to oszuści a za pewne większość z was gra Sam rzadko bo rzadko ale puszczę lotka . Po za tym kiedyś trafiłem 5 w plusa Szusta li ... "

"Ciekawe co sobie tam nakleili na tych kartkach:)"

"Ta platforma to jakiś żart, zero kontaktu, nie odpowiadają na maile. Nie ma numeru telefonu. Adres w rzeczywistości nie istanieje. Ciekaw jest kto za ... "

"Zaraz przejmie sprawe Piotr od Fritzla i Teresa od Krystka. Fachowcy od umarzania i koledzy dla jednych, poborcy skarbowi i koledzy dla drugich."

"Za parę złotych i Ciebie wyróżnią. Znając historię firmy BF jeszcze za czasów niby automatów o niskich wygranych, to ta historia niczym nie różni się ... "

"Broń gazowa 😂😂😂. W kazdym sklepie i art samoobrony można kupić bez zezwolenia. Ponadto nie wprowadzajcie w błąd czytających ponieważ nie można karać z ... "

"W pierwszej kolejności totalizator powinien wyłączyć sygnał totalcasino. Tam uzależnionych jest już około 4 milionów ludzi i z dnia na dzień przybywa. ... "

"Chciwość banków pod płaszczykiem ochrony klientów? Przydałaby się tutaj opinia prawna odnośnie wprowadzenia takich zapisów przez banki, bo tutaj jest ... "

E-PLAY.PL