BF Games wchodzi do Czech dzięki współpracy z Apollo Games!

Inwestycje i umowy Najczęściej czytane
Adam Brzozowski 08/05/2024

Ostatnia aktualizacja: 13 maja 2024

BF Games, dynamiczne studio gier, weszło na nowy rynek dzięki współpracy z Apollo Games, głównym licencjonowanym operatorem kasyn online w Republice Czeskiej.

Umowa zapewnia klientom Apollo Games najbardziej popularne tytuły dostawcy, w tym takie gry jak Stunning Hot Remastered i Cave of Fortune, które są już dostępne dla graczy.
ApolloGames.cz zapewnia rozrywkę czeskim graczom od 2021 roku i jest częścią znanej na całym świecie Apollo Game Group, która może poszczycić się ponad 17-letnim doświadczeniem w grach online i operacjach naziemnych.

Partnerstwo handlowe jest częścią planów dostawcy dotyczących ekspansji w Europie i dostarczania ekscytujących gier partnerom operatorów na całym świecie.

Rok Hribar, dyrektor ds. sprzedaży i zarządzania klientami w BF Games, powiedział:

„Nasza nowa współpraca z Apollo Games to dla nas ogromny kamień milowy, ponieważ znacząco wchodzimy na rosnący rynek czeski.,Nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli udostępnić graczom Apollo Games niektóre z naszych najpopularniejszych gier i przenieść naszą kreatywną zawartość na ich ekrany”.

Stanislav Jurecka, menadżer kasyna w Apollo Games, powiedział:

„Obserwujemy szybki rozwój oferty BF Games i jesteśmy podekscytowani podpisaniem umowy ze studiem. Dodanie automatów BF Games do naszego kasyna online to wielka wygrana dla nas i naszych graczy, zapewniająca fantastyczną rozrywkę dzięki wspaniałemu połączeniu klasycznej i innowacyjnej zawartości. Z niecierpliwością czekamy na wprowadzenie kolejnych gier w ciągu roku i rozwój naszej udanej współpracy.”

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL