Fanatics debiutowało w New Jersey i podjęło współpracę z Premier League

USA
Adam Brzozowski 10/05/2024

Ostatnia aktualizacja: 10 maja 2024

Firma Fanatics Betting and Gaming uruchomiła zakłady sportowe i kasyno w amerykańskim stanie New Jersey. Firma podjęła także współpracę z angielską Premier League.

Po tej premierze serwis Fanatics Sportsbook jest już dostępny w 20 stanach, po tym jak został uruchomiony w Illinois na początku kwietnia, i jest dostępny dla około 95% rynku zakładów sportowych online w USA. Jest to także czwarty stan dla kasyna Fanatics.

New Jersey jest ostatnim stanem w którym operował australijski PointsBet, przejęty w biegłym roku przez Fanatics. Jest to także ostatni stan w którym firma Fanatics Betting and Gaming zaprezentowała swój produkt po finalizacji przejęcia amerykańskich oddziałów PointsBet na początku ubiegłego miesiąca.

Współpraca z Premier League

Przypomnijmy, iż firma Fanatics podjęła w ostatnim czasie współpracę z angielskim klubem piłkarskim AFC Sunderland w zakresie obsługi sklepu internetowego i stadionowego.

Z kolei wczoraj, 8 maja operator poinformował o podpisaniu wieloletniego partnerstwa z angielską Premier League. Zgodnie z tą umową od czerwca 2025 roku firma Fanatics Collectibles stanie się wyłącznym dostawcą kart kolekcjonerskich, kolekcjonerskich gier karcianych i naklejek Premier League.

Fanatics Collectibles, dział kart kolekcjonerskich i przedmiotów kolekcjonerskich globalnej cyfrowej platformy sportowej Fanatics, obecnie posiada prawa do ligi i licencji sportowych do Bundesligi (od 2008), UEFA Club Competitions (od 2015), Major League Soccer (od 2012), Major League Baseball, UFC i Formuła 1. Poza tym podstawowa marka Topps ma długą historię w tym sporcie: była partnerem Premier League w latach 1994–2019.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL