Bez głównej wygranej w Eurojackpot. Kumulacja to już 165 milionów złotych

W piątek 26 marca w losowaniu Eurojackpot nie padła główna wygrana. W Polsce odnotowano dopiero wygrane piątego stopnia.

Liczby wylosowane w piątek 26 marca w loterii Eurojackpot to: 7, 38, 41, 44, 50 oraz 1 i 8. Najwyższe wygrane, które padły w Polsce, były tymi piątego stopnia. 32 właścicieli szczęśliwych kuponów otrzymali po 11 190 złotych każdy. Z kolei po 563 zł (nagroda VI stopnia) wygrało 55 osób.

Nie było żadnych nagród I stopnia, czterem osobom udało się za to zgarnąć drugą największą nagrodę. Po 516 794 zł zainkasowali mieszkańcy Niemiec, Norwegii, Szwecji i Słowacji. Wynoszące 243 197 zł nagrody III stopnia powędrowały do dwóch osób z Niemiec i jednej z Finlandii. Kumulacja oznacza, że do wygrania jest teraz 165 mln zł.

Jak grać w Eurojackpot?

Losy można kupować w tych samych placówkach, które dystrybuują losy gier Lotto. Zasady gry są bardzo proste: Typujemy 5 liczb z 50 oraz 2 liczby z 10.Skreślamy swoje liczby na blankiecie lub gramy na chybił trafił. Dopiero łączne spełnienie tych warunków oznacza wygraną pierwszego stopnia.Są też stopnie pośrednie. Jeśli uda się trafić pięć na pięć liczb w pierwszej puli i tylko jedną z dwóch liczb w drugiej – można liczyć na średnią wypłatę rzędu 700 tys. euro.Jeśli trafimy tylko pięć liczb z pierwszej puli, a z drugiej żadnej – przeciętna wypłata wyniesie 120 tys. euro.Możliwa jest gra tylko na jedno najbliższe losowanie.Opłata za zakład wynosi 12,50 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *