Camelot potwierdza zainteresowanie prowadzeniem National Lottery

loteria

Operator loterii potwierdził, że wypełnił kwestionariusz selekcyjny Gambling Commission na nadchodzący przetarg na prowadzenie National Lottery.

Camelot prowadzi Loterię Krajową od jej powstania w 1994 roku i spodziewano się, że operator będzie starał się zachować licencję w czwartym przetargu, który zostanie rozstrzygnięty we wrześniu przyszłego roku.

Operator potwierdził, że wypełnił kwestionariusz licencyjny Gambling Commission przed upływem terminu, ale nie chciał tego podać do wiadomości dopóki nie pojawiło się ostateczne zaproszenie do składania wniosków, które Gambling Commission przesłał do operatorów.

Po trzech latach sukcesywnego wzrostu, który doprowadził do rekordowej sprzedaży w latach 2019-20, National Lottery, pod zarządem Camelot, jest w najlepszym stanie – a naszym obecnym celem jest utrzymanie jej silnej z korzyścią dla wszystkich i zdobywanie jeszcze większych pieniędzy dla społeczeństwa w czasach, gdy finansowanie nigdy nie było tak istotne – powiedział rzecznik Camelot.

Gambling Commission odmówiła komentarza na temat liczby odpowiedzi, które do tej pory otrzymała w kwestionariuszu selekcji starających się o licencję.

Grupa Sazka z Czech i spółka Sugal & Damani z Indii to jedyni inni operatorzy, którzy potwierdzili, że wypełnili kwestionariusz, aby wziąć udział w wyścigu z Camelotem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *