Easter Island 2 od Yggdrasil

Yggdrasil, wiodący światowy wydawca treści związanych z hazardem online, przywrócił swój popularny duet posągów Moai w najnowszym wydaniu gry Easter Island 2.

Najnowsza podróż zabiera duet i ich ptasiego pomocnika na modną Venice Beach, gdzie otoczeni są piaskiem, palmami i parasolami.

Ta przygoda w Los Angeles oferuje sześć w swoim rodzaju wygraną, która wyzwala rozszerzające się bębny, widząc, jak siatka rośnie do matrycy 8×6, z 55 liniami wygrywającymi możliwymi dla zwycięskiego respina.

Każdy wygrywający spin zapewnia ponowne zamiany symboli, w których zwycięski symbol zastępuje wszystkie nisko płatne odpowiedniki, a także zwiększa potencjał wygranej podczas ponownych obrotów. Wygrane cztery, pięć lub sześć z rzędu są nagradzane kolosalnym symbolem, a większe wygrane prowadzą do większych symboli.

Dziki, kolosalny symbol może również wylądować w dowolnym spinie prowadzącym do dużych nagród pieniężnych. Wyspa Wielkanocna 2 zawiera postacie i symbole, które gracze będą zaznajomieni z popularnym prequelem, ale z zaktualizowanym motywem i zestawem funkcji. Gra dołącza do uznanych tytułów, takich jak seria Vikings, Multifly i Hades Gigablox w rosnącym portfolio gier Yggdrasil.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *