GiG podpisał porozumienie z Merkur

Ze świata
Iwo 28/09/2022

Ostatnia aktualizacja: 28 września 2022

Gaming Innovation Group ogłosił nowe partnerstwo dla swojego zautomatyzowanego narzędzia zgodności marketingu afiliacyjnego GiG Comply z niemieckim operatorem Merkur.

Branża gier hazardowych w Niemczech jest rynkiem silnie regulowanym, co sprawia, że ​​zgodność z przepisami jest priorytetem dla operatorów takich jak Merkur, kładąc nacisk na potrzebę ochrony ich marek.

GiG Comply to zautomatyzowane rozwiązanie z zakresu zgodności marketingowej, które skanuje strony internetowe w poszukiwaniu treści, w tym linków, czerwonych słów kodu do gier i wymogów prawnych w wielu jurysdykcjach.

Wykorzystuje swój silnik reguł do analizowania prawdziwych migawek z kampanii afiliantów i zapewnia operatorom treści promocyjne, które są wykorzystywane w promocjach ich marek.

Jest to elastyczne narzędzie, które umożliwia operatorom ustalanie własnych kryteriów i parametrów listy kontrolnej i może być dostosowane do wszelkich wymagań specyficznych dla rynku, pomagając zapewnić zachowanie zgodności operatorów w wielu jurysdykcjach.

Jonas Warrer, dyrektor ds. marketingu w GiG, powiedział:

„Ważne jest, aby GiG Comply nadal pomagała Merkurowi, podobnie jak innym partnerom, w zachowaniu pro-aktywności i kontroli zgodności marketingowej. Cieszymy się, że możemy zapewnić, że partnerzy są w pełni dostosowani do ich marki i wymagań dotyczących odpowiedzialnej gry”.

Martin Collins, kierownik ds. afiliacji w Merkur, powiedział:

„Wszystko, co robimy w Merkur Partners, staramy się robić to dobrze, zwłaszcza jeśli chodzi o zgodność Wszystkie nasze marki są obsługiwane przez lokalne licencje zarówno w trybie online, jak i offline oraz tam, gdzie przestrzegamy zasad. Posiadanie GiG Comply na pokładzie jako partnera strategicznego to świetny punkt wyjścia, ponieważ obie strony mają ogromną wiedzę na temat świata gier, a dzięki ciągle zmieniającym się przepisom stworzymy wspaniałe partnerstwo”.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL