Greentube przedstawia amerykańską przygodę

Greentube, dział gier cyfrowych i rozrywki Novomatic, zaprasza graczy na amerykańską przygodę w Mighty Buffalo, najnowszym dodatku do serii Diamond Link.

Ten inspirowany zwierzętami, pięciobębnowy tytuł z 25 wygranymi liniami szczyci się niesamowitą gamą funkcji bonusowych i innowacyjną mechaniką, dzięki której gracze wygrywają duże nagrody pieniężne.

Gracze mogą aktywować funkcję Diamond Link, trafiając sześć lub więcej symboli diamentów w jednym obrocie, przenosząc graczy do lukratywnego bonusu Hold N Spin obejmującego Wild, Sticky i Colossal Spins.

Kiedy pojawiają się kolosalne obroty, środkowe trzy bębny są gospodarzem gigantycznego symbolu, który może zmienić symbole Wilds w kolosalne z mnożnikiem x2 lub x3.

Wild Spins polega na tym, że gracze otrzymują jeden darmowy spin, w którym na bębnach pojawia się losowa liczba dzikich symboli z dołączonym mnożnikiem x2 lub x3.

Funkcja Sticky Spin sprawia, że ​​ta gra jest jeszcze bardziej szalona, ​​ponieważ gracze są nagradzani respinami, w których zwycięskie symbole pozostają na bębnach, dopóki nie zostaną dodane żadne zwycięskie symbole. Każdy symbol dziki, który jest częścią linii wygranej, ma również mnożnik x2 lub x3, co jeszcze bardziej zwiększa potencjał wygranej.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.