Holandia: kary pieniężne nałożone na Winning Poker Network i Goldwin LTD

Ze świata
Katarzyna Meryk 07/06/2023

Ostatnia aktualizacja: 29 kwietnia 2024

Holenderski regulator hazardowy, de Kansspelautoriteit, wydał nakaz okresowych kar finansowych dla dwóch nielicencjonowanych dostawców produktów hazardowych online, Winning Poker Network i Goldwin LTD.

Obaj operatorzy zostali wcześniej ostrzeżeni przez KSA o umożliwieniu holenderskim graczom dostępu do ich produktów i usług hazardowych online. W tym czasie regulator poinformował obie firmy, że będą podlegać okresowym grzywnom, jeśli nie zaprzestaną działalności w Holandii.

Według najnowszego dochodzenia KSA, americascardroom.eu firmy Winning Poker Network nie był już dostępny z Holandii, ale nowe konto można było łatwo utworzyć na innej stronie tego samego dostawcy, www.truepoker.eu. Umożliwiało to grę na tej stronie z Holandii. W wyniku tego naruszenia KSA nałożyła nakaz podlegający okresowym karom pieniężnym w wysokości 25 tys. euro tygodniowo, do maksymalnej kwoty 75 tys. euro.

GoldWin LTD oferował graczom w Holandii możliwość uprawiania hazardu online na swojej stronie internetowej westcasino.com. W rezultacie firma otrzymała okresową karę w wysokości 239 tys. euro, do maksymalnej kwoty 717 tys. euro. Dalsze dochodzenie ujawniło, że firma nie zezwala już gry użytkownikom z Holandii. Jednak nakaz podlegający okresowym karom pieniężnym pozostaje w mocy. Jeśli Goldwin LTD ponownie zaoferuje gry losowe online holenderskim graczom, okresowa kara pieniężna zostanie ponownie nałożona.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL