NetEnt uruchamia sequel Space Wars

Firma NetEnt ogłosiła, że ​​uruchomiła „obgryzającą paznokcie, zatrzymującą galaktykę” kontynuację, Space Wars 2 Powerpoints.

Gracze, którzy kochali oryginalne Space Wars, będą bardzo zadowoleni z nowej iteracji, która przywraca wszystkich ich pozaziemskich faworytów i dodaje kilka nowych funkcji, które utrzymają ich w gotowości.

W tym slocie o wysokiej zmienności można aktywować całą gamę zaawansowanych technologicznie funkcji, a gracze powinni uważać na niezliczone symbole, takie jak Blasters, Zappers, Bombs, Wilds i wygrywające kombinacje, które wystrzeliwują na bębnach.

Dzięki kombinacjom gracze mogą uzyskać to, co najlepsze w tej nowej galaktyce — lądowanie sąsiadujących ze sobą symboli Kolumny/Wiersza, Zappera lub Bomby sprawia, że ​​łączą się one w znacznie potężniejszą funkcję.

Każda funkcja osobno przenosi graczy o krok do przodu do wielkich wygranych. Dzięki blasterowi kolumn/rzędów gracze mogą wysadzać wszystkich, którzy staną im na drodze.

4-symbolowe dopasowanie poziome nagradza ten symbol Blastera, usuwając wszystkie symbole z wyjątkiem symboli wild i symboli fabularnych z bębnów, na których pojawia się Blaster.

Ale to właśnie Powerpointy są paliwem rakietowym tego automatu. Każdy mecz nagradza Powerpoints, które są następnie dodawane do licznika zbierania na górze bębnów. Gdy gracze wypełniają licznik, przesuwają się w górę poziomów i zwiększają mnożnik wygranych.

 

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.