Sieć supermarketów Aldi, będzie sprzedawać losy loteryjne w UK

Marka supermarketów Aldi nawiązała współpracę z operatorem National Lottery Camelot, aby po raz pierwszy dostarczyć The National Lottery do wszystkich 900 sklepów w Wielkiej Brytanii.

Aldi, gigant supermarketów, będzie sprzedawał losy National Lottery we wszystkich swoich sklepach w Stoke-on-Trent i North Staffordshire. Od przyszłego miesiąca Aldi po raz pierwszy wprowadzi pełną gamę gier losowych National Lottery w swoich kasach we wszystkich 900 sklepach w Wielkiej Brytanii.

Losy Lucky Dip na Lotto, EuroMillions, Lotto HotPicks, EuroMillions HotPicks, Set For Life i Thunderball będzie można kupić przy kasie podczas cotygodniowych zakupów w sklepie spożywczym.

Premiera w Wielkiej Brytanii następuje po udanej próbie na północy Anglii, a wszystkie supermarkety Aldi w Wielkiej Brytanii mają rozpocząć sprzedaż The National Lottery w kasach do końca czerwca 2021 roku.

Richard Thornton, dyrektor ds. Komunikacji w Aldi, powiedział:

„Klienci będą teraz mogli wziąć udział w loterii National Lottery, robiąc cotygodniowy sklep Aldi. Mamy nadzieję, że uda nam się rozdać zwycięskie numery szczęśliwym klientom w całym kraju”.

National Lottery generuje średnio ponad 30 milionów funtów tygodniowo na cele charytatywne i projekty w całej Wielkiej Brytanii. Pieniądze te przeznaczane są na wszystko, od wspierania banków żywności i naprawy lokalnych chat harcerskich, po pomoc w zdobywaniu mistrzów olimpijskich i paraolimpijskich.

Jenny Blogg, dyrektor ds. Sprzedaży detalicznej w Camelot, powiedziała:

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy teraz współpracować z Aldi. Udostępnianie National Lottery w jej sklepach było dla nas priorytetem, ponieważ nadal staramy się, aby gra w National Lottery była tak wygodna i łatwa jak to możliwe dla ludzi, gdziekolwiek i jakkolwiek robią zakupy ”.

Cieszymy się, że klienci Aldi będą mieli teraz szybki, łatwy i wygodny sposób na zakup swoich ulubionych gier National Lottery, jednocześnie przyczyniając się do 30 milionów funtów, które co tydzień trafiają do National Lottery Good Causes. mam nadzieję, że w sklepach Aldi w całej Wielkiej Brytanii będzie mnóstwo szczęśliwych biletów ”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *