STS z kolejnym klubem piłkarskim

Branżowy marketing
Wiktor Czerwiński 21/07/2023

Ostatnia aktualizacja: 29 kwietnia 2024

STS został Oficjalnym Sponsorem i Bukmacherem Podbeskidzia Bielsko-Biała. Umowa z bielskim zespołem będzie obowiązywać do końca sezonu 2024/25

Logo bukmachera, który był już sponsorem Podbeskidzia w 2016 roku, pojawi się na m.in. na bandach LED, ściankach sponsorskich oraz innych elementach ekspozycyjnych stadionu przy ul. Rychlińskiego. Współpraca obejmie także działania digital m.in. w mediach społecznościowych, na stronie www i newsletterach.

Kolejna umowa sponsoringowa STS

Przed startem nowego sezonu Ekstraklasy podpisana została umowa z mistrzem Polski, Rakowem Częstochowa, Koroną Kielce oraz wielosekcyjnym GKS-em Katowice. Teraz czas na kolejny klub. Jest nim Podbeskidzie Bielsko-Biała, które podobnie jak Korona, w przeszłości współpracowało z STS.

Zespół z Bielska-Białej chce cały czas się rozwijać. Po siedmiu latach przerwy ponownie dołącza do zespołu STS. Podbeskidzie to klub z dużymi możliwościami i zapleczem kibicowskim. W drużynie spod Klimczoka jest potencjał na coś więcej niż pierwsza liga. Dla STS to także szansa do rozwoju i dotarcie do szerszego grona kibiców.

Dla klubu z Bielska-Białej współpraca z STS to powód do dumy. Po siedmiu latach przerwy drogi zespołu spod Klimczoka i zakładów bukmacherskich STS ponownie się przecina. W poprzednim sezonie drużyna z Bielska-Białej była o krok od baraży o Ekstraklasę. Teraz być może uda się jej zapewnić powrót na najwyższy poziom rozgrywkowy.

Nawiązujemy współpracę z największym bukmacherem w Polsce i jest to dla nas powód do dumy. Ta umowa stanowi dla nas dużą wartość wizerunkową – pokazujemy, że jesteśmy gotowi, aby współpracować z najlepszymi. Bardzo dziękuję Zarządowi firmy STS za zaufanie i cieszę się, że możemy grać w jednej drużynie. -Bogdan Kłys prezes TS Podbeskidzie SA

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL