Superbet Club – Zbieraj punkty i odbieraj vouchery na darmowe zakłady!

Promocje
Iwo 03/04/2021

Ostatnia aktualizacja: 20 października 2023

Super Club powstał z myślą o Klientach Superbet. Specjalnie przygotowana wyjątkową karta członkowska pozwala na gromadzenie punktów, za które odbierzesz Vouchery, którymi zapłacisz za kupony.

Jakie korzyści oferuje program lojalnościowy Superbet Club?

Przynależność do programu lojalnościowego Superbet Club oferuje dodatkowe korzyści płynące z obstawiania zakładów w punktach naziemnych legalnego bukmachera Superbet. Obstawianie zakładów pozwala zbierać punkty, a następnie wymieniać je na cenne nagrody, a konkretniej vouchery. Po uzbieraniu punktów można aktywować voucher i z jego pomocą obstawić darmowy zakład. Na profilu internetowym gracze mogą natomiast sprawdzić, ile punktów uzbierali, a także, jakie vouchery można odebrać za posiadane punkty.

Członkowie programu lojalnościowego Superbet Club posiadają kartę, która pozwala sprawnie i wygodnie zbierać punkty przy obstawianiu zakładów w salonach stacjonarnych bukmachera. Wystarczy jedynie okazać kartę w kasie przy opłacaniu kuponu. Kartę można posiadać także w aplikacji mobilnej, dzięki czemu nie trzeba stale nosić ze sobą karty fizycznej. Punkty można „nabić” także poprzez podanie kasjerowi numeru telefonu, na który zarejestrowana jest karta. W ten sposób gracze nie stracą okazji do zdobycia punktów, jeśli akurat nie posiadają karty przy sobie.

Do kogo adresowana jest promocja Superbet Club?

Program lojalnościowy Superbet Club to propozycja dla graczy, którzy regularnie lub przynajmniej co jakiś czas obstawiają zakłady bukmacherskie w punktach naziemnych tego bukmachera. Warto bowiem nadmienić, że promocja ta nie jest aktywna w serwisie internetowym lub aplikacji mobilnej. Na szczęście gracze preferujący zakłady online mogą liczyć na szereg innych promocji i bonusów. Sam program lojalnościowy Superbet Club jest ukłonem w kierunku graczy, którzy obstawiają zakłady w sposób tradycyjny, czyli w punktach naziemnych.

Obstawianie zakładów w punktach naziemnych jest dużo wygodniejsze, ze względu na liczne udogodnienia, takie jak chociażby hotspot wi-fi, automaty do obstawiania zakładów, jak również telewizory, na których wyświetlane są transmisje popularnych wydarzeń sportowych. Nie dziwi zatem fakt, że punkty naziemne Superbet stale przyciągają wierne grono typerów. To właśnie dla nich dodatkowym udogodnieniem jest program lojalnościowy Superbet Club.

Jak naliczane są punkty w programie Superbet Club?

W regulaminie dostępnym w serwisie internetowym, ale również w punktach naziemnych bukmachera Superbet można zapoznać się z aktualnym regulaminem promocji. To w nim dostępne są informacje na temat zasad przyznawania punktów w programie lojalnościowym. Wpływ na liczbę otrzymanych punktów ma przede wszystkim stawka zakładu – im więcej obstawiasz, tym więcej punktów zyskujesz. Ponadto, czasami w ramach różnych akcji promocyjnych można zapewnić sobie dodatkowe punkty w związku z obstawianiem konkretnych wydarzeń sportowych.

Zasady przyznawania punktów są jasne i klarowne, podobnie zresztą jak sposób ich wykorzystania. Punkty mają wirtualną wartość, która przekłada się na wartość voucherów, które można odebrać w zamian za uzbierane punkty. Ponadto, w ramach promocji powitalnej, gracze, którzy przystąpią do programu lojalnościowego mogą otrzymać pierwsze vouchery w prezencie.

Jak wykorzystać voucher w ramach programu lojalnościowego?

To bardzo proste – voucher możesz wykorzystać przy obstawianiu zakładów bukmacherskich w punktach naziemnych. Stwórz swój kupon i udaj się do kasy. Poinformuj kasjera, że ten kupon chcesz obstawić za voucher, który możesz odebrać wymieniając punkty uzbierane wcześniej. Kasjer sprawdzi, czy posiadasz dostateczną liczbę punktów i jeśli wszystko się zgadza, zakład zostanie zawarty właśnie za punkty w ramach programu lojalnościowego Superbet Club. Jak zatem widzisz, jest to duże udogodnienie dla wszystkich graczy, którzy korzystają z punktów stacjonarnych bukmachera Superbet

Na czym polega Superbet Club?

To program lojalnościowy przeznaczony dla Klientów Superbet. Super Club nagradza Klientów za ich lojalność oraz aktywność. Za każdy postawiony zakład Klubowicz zbiera punkty (1 zł = 1 pkt).

Co można zyskać dzięki byciu członkiem Superbet Club?

Za zgromadzone punkty otrzymujesz e-vouchery na darmowe zakłady.
Więcej grasz, więcej zyskujesz – tzw. Cashback aż do 10%!
Już za pierwsze zgromadzone 25 punktów otrzymujesz bonus w postaci 5 voucherów po 5 zł każdy – 25 zł na START.
Za każde zebrane 1000 punktów otrzymujesz 10 voucherów o wartości 5zł każdy- razem 50 zł – CASHBACK 50%.
Po uzbieraniu 5000 punktów oraz za każde kolejne 1000 punktów, otrzymujesz 10 voucherów o wartości 10 zł każdy razem -100 zł – CASHBACK 10%.
Zdobyte e-vouchery dostępne są na indywidualnym koncie Klienta na stronie www.club.superbet.pl.

Jak przystąpić do Superbet Clubu?

Aby wziąć udział w programie Super Club należy jedynie zgłosić chęć uczestnictwa w dowolnym punkcie przyjmowania zakładów wzajemnych Superbet.

Kartę Super Club można odebrać w kasie każdego punktu przyjmowania zakładów.

Do rejestracji powinieneś przekazać kasjerowi następujące dane: imię, nazwisko, PESEL oraz swój nr telefonu. Opcjonalnie możesz także podać adres e-mail. Rejestracja jest prosta. Wskazówki znajdziesz na stronie www.club.superbet.pl.

Dołącz do mistrzów punktowania!

Zbieraj punkty za każdy zawarty zakład i odbieraj e-vouchery, którymi zapłacisz za kupony. Nie posiadasz jeszcze karty Super Club? Nie trać czasu, przyjdź do punktu Superbet i odbierz swoją kartę!

Szczegółowy regulamin znajdziecie TUTAJ.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL