Superbet liderem płatności w zakładach bukmacherskich!

Bukmacherzy Promocje
Iwo 23/06/2022

Ostatnia aktualizacja: 28 grudnia 2022

Co jest jedną z najważniejszych cech każdego szanowanego bukmachera? Wiadomo, chodzi o kasę. A konkretniej o bezpieczeństwo środków, mnogość metod wpłat i wypłat oraz ich szybkość. Superbet rozsiadł się właśnie w fotelu lidera finansów w zakładach bukmacherskich wprowadzając PayPal, czyli już 11stą metodę wpłat dostępną dla graczy.

Fani zakładów sportowych ceniący sobie bezpieczeństwo płatności, będą zadowoleni dzięki uzupełnieniu wachlarza metod Superbet właśnie o PayPal. Dlaczego? Dzięki temu portfelowi elektronicznemu nie jest konieczne podawanie za każdym razem danych kart kredytowych i debetowych bezpośrednio w przeglądarce internetowej, czy w aplikacji mobilnej. Tak jakby w Waszym finansowym narożniku stał Jan Błachowicz ze swoim sztabem szkoleniowym. To już 11-sta metoda w Superbet, podczas gdy u większości bukmacherów dostępnych jest 5-9 metod. Oczywiście środki pojawiają się na koncie gracza błyskawicznie. Genialny pomysł na zakład w ostatnich minutach wydarzenia? To powinno się udać!

Kolejna zaleta, to niewątpliwie szybkość wypłat. Gdy będziemy chcieli wypłacić naszą wygraną i wybierzemy PayPal, to środki na naszym koncie pojawią się do 10 minut. Zresztą aż 5 z 7 metod wypłat w Superbet realizuje wypłaty błyskawicznie, tak jak w latach sportowej świetności latał po skrzydełku Sławek Peszko.

Na razie najpopularniejszą metodą płatności w Superbet jest BLIK oraz błyskawiczne przelewy bankowe „Przelewy24”, ale równie dobrze wpłatę łatwo jest wykonać przez Revolut, a dla tradycjonalistów są i tradycyjne przelewy. Już wkrótce do tego grona dołączy metoda dla fanów marki z logo ugryzionego jabłka, czyli ApplePay. Jakiej metody nie wybierzecie, to w Superbet płatności są wykonywane bardzo intuicyjnie w obie strony.

W aplikacji mobilnej wystarczy kliknąć menu w lewym górnym rogu, a następnie „szybki depozyt”. Gdy chcemy wypłacić pieniądze, kierujemy się do zakładki „konto”, a tam wpłaty i wypłaty są najbardziej wyeksponowanymi funkcjonalnościami – znajdują się tuż obok opcji zaproszenia do Superbet znajomych. Gdy już się zdecydują, w Super Social możecie dzielić się swoimi kuponami, czy inspirować się zagraniami Jerzego Dudka!

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL