Viking Runes od Yggdrasil

Viking Runes Slot ma motyw z mitologii nordyckiej, osadzony w sezonie zimowym. Gra ma ciemne tło pokryte grubym śniegiem pod zorzą polarną. Każdy element na ekranie wyróżnia się na tle wyrazistej grafiki i neonowego światła. Jego grafika wydaje się nieco przestarzała, co jest połączone z ładną ścieżką dźwiękową, która podkreśla surową atmosferę.

Bębny mają 9 różnych kamieni runicznych wraz z symbolami Wild. Wojownik Wiking stoi po lewej stronie bębnów, czekając na aktywację jednego z modyfikatorów. Ponieważ Viking Runes Slot ma dość dużą siatkę gier; ma 81 symboli, które są wyświetlane, tworząc zwycięskie klastry.

Funkcje Viking Runes

Wiele rzeczy dzieje się na slocie Viking Runes, które mogą dać ci atrakcję, której szukasz. Ten automat zawiera 9 bębnów i 9 rzędów, które są wypełnione mechaniką Cluster Pays. Istnieją również bębny kaskadowe, symbole Wild, symbole tasowania, symbole transformacji i rozszerzające się mnożniki. Jeśli chcesz trochę bonusowych spinów, Viking Runes Slot może Ci to zapewnić.

Kaskadowe Kołowrotki

Jak wspomniano powyżej, spodziewajcie się zobaczyć kaskadowe kołowrotki na slocie Viking Runes. Możesz uruchomić tę funkcję, gdy uzyskasz zwycięską kombinację, która zawiera 5 lub więcej pasujących symboli. Symbole te uruchomią kaskadowe bębny, w których zwycięskie symbole są automatycznie usuwane z bębnów.

W ten sposób nowe symbole będą spadać, aby zastąpić usunięte symbole, aby mieć szansę na utworzenie kolejnej zwycięskiej kombinacji. Za każdym razem, gdy zostanie utworzony nowy zwycięski klaster, proces będzie się po prostu powtarzał. dopóki nie pozostaną żadne zwycięskie klastry.

Lightning Wilds

Po połączeniu z funkcją Cascading Reels, Lightning Wild wyląduje na bębnach po każdej udanej kaskadzie, którą uzyskasz. Lightning Wilds zmieniają swoją pozycję po każdej kaskadzie. Jeśli masz szczęście, możesz zdobyć do 4 symboli Wild podczas gry podstawowej. Gdy zdobędziesz kaskadę bez wygranej, Lightning Wilds zostaną usunięte z bębnów.

Runic Shuffle

Kolejną funkcją Viking Runes Slot, na którą należy uważać, jest Runic Shuffle. Ale w przeciwieństwie do poprzednich funkcji, funkcja Runic Shuffle może zostać uruchomiona przez każdy nieudany obrót. Ta funkcja może zostać uruchomiona podczas podstawowej gry i rundy bonusowych spinów. Jak sama nazwa wskazuje, funkcja ta tasuje symbole na bębnach, tworząc nową grupę. W ten sposób zagwarantowane jest utworzenie nowego zwycięskiego klastra.

Zaklęcie przodków

Jeśli uważasz, że funkcje Viking Runes Slot kończą się na Runic Shuffle, to źle zrozumiałeś. Ta funkcja może zostać uruchomiona losowo na końcu bębnów kaskadowych lub nawet podczas gry podstawowej. Ta funkcja przekształca wszystkie nisko płatne symbole w czerwony kamień runiczny na bębnach.

Następnie dokonuje się nowej wypłaty za pomocą symboli, które zostały niedawno przekształcone. Jeśli się zastanawiasz, przekształcone symbole podczas tej rundy staną się najlepiej płatnym kamieniem runicznym za wyższą nagrodę.

Viking Sorcery

Jest to trzecia funkcja Viking Runes Slot, która może być uruchamiana losowo. Po uruchomieniu na bębnach wyląduje od 3 do 9 symboli i zostaną one umieszczone w losowych pozycjach. W tym samym czasie, nowe obliczenie wypłaty jest dodawane wraz z dodatkowymi symbolami Wild. Podobnie jak dwa ostatnie modyfikatory powyżej, funkcja Viking Sorcery pojawia się również w wersji podstawowej i innych funkcji.

Bonusowe spiny

W większości gier na automatach runda bonusowa jest uruchamiana przez symbol Scatter. Ale w Viking Runes Slot runda bonusowa jest uruchamiana przez Cascade Reels. Zdobądź 5 lub więcej kolejnych zwycięstw, gdy funkcja Cascade Reels jest aktywna, aby uzyskać 6 bonusowych spinów.

Istnieją również 4 Lightning Wilds, które są aktywne podczas Bonus Spins. Bardziej interesujące w tej rundzie bonusowej jest to, że te Błyskawiczne Wilds mają dołączone mnożniki. Za każdym razem, gdy wygrasz kaskadę podczas rundy bonusowej, wartość Lightning Wilds również wzrasta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *