Wyspa Man zauważa duży popyt ze strony firm hazardowych

Wyspa Man odnotowała ogromny wzrost zainteresowania ze strony globalnych operatorów gier hazardowych w związku z proponowanymi zmianami przepisów i struktury w niektórych jurysdykcjach.

Wstępne dochodzenia, wywołane niepewnością co do wpływu i zakresu zmian prawnych i politycznych oraz pozytywne dyskusje uzupełniające, wykazały, że usługodawcy na Wyspie Man odnotowali wzrost liczby zapytań od firm, które chcą przenieść się na wyspę w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

W tym roku nastąpił 30-procentowy wzrost popytu, a liczba licencjobiorców nadzorowanych przez Komisję Nadzoru nad Gierami wynosi obecnie 55, a kilka kolejnych jest w przygotowaniu, co oznacza wzrost o 21 w ciągu ostatnich 12 miesięcy, w porównaniu z ośmioma zezwoleniami na licencje. w 2019 roku.

Niedawne zmiany regulacyjne w alternatywnych jurysdykcjach, w połączeniu z obsługą Covid-19 na wyspie i wprowadzeniem nowej licencji dostawcy oprogramowania, przyczyniły się do znacznego wzrostu liczby aplikacji, ponieważ firmy poszukują silnych regulacji dotyczących ochrony graczy zapewniających wygodę bankom, dostawcy usług płatniczych i inwestorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *