Yggdrasil współpracuje z Reflex Gaming

Yggdrasil, wiodący światowy wydawca treści związanych z hazardem online, podróżuje na Dziki Zachód w nowym wydaniu YG Masters Desperate Dawgs, opracowanym we współpracy z Reflex Gaming.

Akcja tej gry rozgrywa się w Dodge City w stanie Kansas, gdzie gangi nie radzą sobie dobrze, rabując banki i żądając gotówki, gracze są zaproszeni do przyłączenia się do ich psotnych wybryków i pomocy w ich napadach na bębnach.

5×3, 20-liniowy automat jest pełen funkcji, z trzema oddzielnymi grami bonusowymi, w tym rundami Wagon Trail, Crime Spree i Bank Buster.

Wagon Trail jest wyzwalany przez trzy lub więcej żółtych symboli postaci Chumdance Kid pojawiających się na bębnach, a gracze otrzymują wybór wagonów do wyboru. Ukryta nagroda jest następnie ujawniana i przyznawana.

Funkcja Crime Spree jest uruchamiana, jeśli wylądują co najmniej trzy zielone symbole Dog Holliday, przyznając 10 darmowych spinów z rosnącym mnożnikiem przy każdym spinie. Jeśli tryb zostanie ponownie uruchomiony, mnożnik może osiągnąć nawet 30x.

Bonus Bank Buster Desperate Dawgs uruchamia się, gdy pojawiają się trzy czerwone postacie Josey Tails, które dają graczom trzy sejfy – brązowy, srebrny i złoty. Każdy sejf ma unikalny kod, który należy złamać, aby wygrać nagrodę.

Gracze wybierają liczby na klawiaturze, które mogą, ale nie muszą, ujawniać lukratywne łupy, i wybierają je dalej, aż jeden z sejfów zostanie całkowicie otwarty.

Gra jest najnowszym wydaniem we współpracy z Reflex Gaming, które niedawno stało się najnowszym studiem YG Masters, które uzyskało licencję na mechanika Gigablox od Yggdrasil.

Gra została opracowana przy użyciu najnowocześniejszej technologii GATI firmy Yggdrasil, która umożliwia partnerom korzystanie ze wstępnie skonfigurowanego, gotowego do regulacji, znormalizowanego zestawu narzędzi programistycznych do tworzenia konsekwentnie nowatorskich treści, po których następuje szybka dystrybucja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *