666Bet – oddajcie nasze pieniądze!

Bukmacherzy
Marek 14/04/2015

Ostatnia aktualizacja: 14 kwietnia 2015

Wściekli klienci internetowego bukmachera 666Bet złożyli internetową petycję wzywającą firmę do zwrotu ich pieniędzy. Przypominamy, że miesiąc temu pisaliśmy o sprawie – UK Gambling Commission zawiesiła licencje 666Bet z powodu oskarżeń o pranie brudnych pieniędzy i inne machlojki.

Dla ścisłości trzeba dodać, że zawieszone zostały licencje dla dwóch powiązanych witryn – 666Bet.com oraz Metroplay.com. Obie jednak są w Sieci dostępne offline, co jeszcze bardziej działa na nerwy graczom, którzy nie mogą odzyskać swoich depozytów ani wygranych.

Portal Calvinayre.com cytuje wyrazy, jakimi klienci skompromitowanego buka określają firmę, jednak ze względu na wrażliwość naszych czytelników zacytujemy je tylko po angielsku: „maggots, scum, joke of a company” itd… władze spółki natomiast starają się uspokajać swoich niedawnych graczy wystosowując oświadczenia, które ukazało się wczoraj. Jak firma się tłumaczy?

W piśmie czytamy: „Przepraszamy za przedłużające się opóźnienie związane z wypłatą środków naszych klientów. Obecnie staramy się o uzyskanie zgody UK Gambling Commission na ponowne uruchomienie 666Bet i Metro Play aby umożliwić klientom dostęp do ich kont. Mamy nadzieję, że wkrótce udzielimy dalszych informacji. Raz jeszcze dziękujemy za cierpliwość i zapewniamy, że robimy wszystko co w naszej mocy aby zwrócić naszym klientom ich środki”.

Jak możemy się domyślać, wściekli gracze niespecjalnie kupili tę bajeczkę…  Petycję Give Us Our Money Back podpisały już setki oszukanych klientów szatańskiego bukmachera.

Źródło: CalvinAyre.com

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL