Akcja KAS i Policji na nielegalny hazard w Żurominie

Automaty
Adam Brzozowski 22/03/2024

Ostatnia aktualizacja: 22 marca 2024

Automaty do gier oraz pieniądze zostały zabezpieczone, a jedna osoba została zatrzymana – to efekt wspólnych działań policjantów z Żuromina oraz funkcjonariuszy Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie.

W czwartek, 14 marca, na terenie Żuromina funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego miejscowej komendy, we współpracy z funkcjonariuszami Służby Celno-Skarbowej z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie, przeprowadzili akcję likwidacji nielegalnego salonu, w którym organizowane były gry hazardowe.

Podczas operacji zabezpieczono cztery nielegalne automaty do gier oraz gotówkę w kwocie przekraczającej 23 tysiące złotych. W lokalu obecni byli dwaj mężczyźni. Jeden z nich został przesłuchany i zwolniony, natomiast drugi został zatrzymany celem dalszych procedur.

Zabezpieczone automaty zostały przejęte przez funkcjonariuszy SCS, którzy będą prowadzić śledztwo i wyjaśniać wszystkie okoliczności związane z podejrzeniem prowadzenia w lokalu nielegalnych gier hazardowych bez wymaganego zezwolenia.

źródło/zdjęcia: KPP w Żurominie / Mazowiecka Policja

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL