Dochody brytyjskich kasyn online nadal spadają

hazard online

Dane Gambling Commission pokazują, że zyski z kasyn online ponownie spadły we wrześniu wraz ze wzrostem przychodów z zakładów sportowych.

Dochód brutto z gier (GGR) w brytyjskim sektorze kasyn online ponownie spadł we wrześniu, ponieważ branżom, których dochód rósł podczas blokady, nadal wiele brakowało do poziomów sprzed pandemii.

Dane od największych operatorów, reprezentujących 80% rynku, pokazują, że zyski z automatów online spadły do najniższego poziomu od marca, spadając o 4,1% miesiąc do miesiąca do 157,4 mln GBP. Przychody z innych gier kasynowych spadły o 4,9% do 56,6 mln GBP, a przychody z pokera spadły o 5,4% do 7,9 mln GBP.

Tylko zakłady sportowe odnotowały wzrost przychodów, o 15,3 procent, do 189,7 miliona funtów, co pozwoliło mu wrócić na szczyt jako lider w rankingu po powrocie Premier League. Miały na to wpływ zakłady na sporty wirtualne (6,7 mln funtów) i zakłady na e-sporty (1,3 mln funtów), w przypadku których przychody spadły odpowiednio o 9,7 procent i 28,3 procent.

Zakłady detaliczne również skorzystały na rozpoczęciu rozgrywek Premier League. Wyniki finnasowe reprezentujące 85 procent rynku detalicznego wykazały wzrost o 1,5 procent do 72,3 miliona funtów i 68,9 procent na samoobsługowych terminalach do 27,6 miliona funtów.

Brytyjska Komisja ds. Hazardu opublikowała niedawno swoją pierwszą w historii krajową ocenę strategiczną, w której przedstawiono osiągnięcia i priorytety.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *