Dołącz do akcji #SUPERWĄS i wesprzyj profilaktykę nowotworów!

Bukmacherzy Wydarzenia
Wiktor Czerwiński 14/11/2023

Ostatnia aktualizacja: 14 listopada 2023

Jesteś fanem sportu i dobrej zabawy, a teraz masz okazję połączyć to z ważną sprawą. W listopadzie, w ramach globalnej inicjatywy Movember, bukmacher Superbet zachęca do zapuszczania wąsów, aby zwiększyć świadomość na temat „męskich” nowotworów, takich jak rak jąder i prostaty. W Polsce, rak jąder dotyka 25% mężczyzn w wieku 15-40 lat, a liczba przypadków wzrosła o 300% w ciągu ostatnich 30 lat. Wczesne wykrycie daje duże szanse na wyleczenie, dlatego profilaktyka i regularne samobadanie są kluczowe.

Superbet Polska, wraz z Fundacją Kochasz Dopilnuj i swoimi ambasadorami, angażuje się w akcję Movember. Większość klientów Superbet to mężczyźni, dlatego jest to wyjątkowa szansa aby dotrzeć do nich z tym ważnym przesłaniem. Wąsy stały się symbolem Movember, więc w tym roku Superbet zachęca do zapuszczania ich i dzielenia się zdjęciami w mediach społecznościowych.

Oto jak możesz włączyć się do akcji #Superwąs:

  1. Zapuść wąsy przez cały listopad, naśladując Mateusza Borka, Jerzego Dudka, Sławomira Peszkę i Tomasza Smokowskiego.
  2. Gdy będziesz gotowy, wrzuć swoje zdjęcie na Instagram lub X (dawniej Twitter) z hasztagiem #SUPERWĄS. Możesz też przesłać zdjęcie do Superbetu prywatną wiadomością.
  3. Jako podziękowanie za wsparcie, każdy uczestnik otrzyma od nas 10 zł FREEBET do wykorzystania w Superbet.
  4. Pamiętaj o regularnym samobadaniu jąder i w razie wykrycia niepokojących zmian, niezwłocznie skonsultuj się z urologiem. Zachęcaj do tego także innych.
  5. Udostępniając swoje zdjęcie, pomagasz nam promować profilaktykę nowotworów.
  6. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej oraz u naszego partnera, Fundacji Kochasz Dopilnuj: ich strona internetowa, Facebook, Instagram.

Bądź częścią tej ważnej inicjatywy i pokaż swoje wsparcie dla profilaktyki nowotworów!

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL