Dzisiaj 1. dzień SiGMA na Malcie

SiGMA Malta rusza dzisiaj, oczekując aż  25 000 delegatów w tym tygodniu którzy przybędą na te targi w celu nawiązania kontaktów i rozwinięcia swoich biznesów.

SiGMA Malta rozpoczyna się dzisiaj, spodziewając się powitać 25 000 delegatów w tym najważniejszym dla branży hazardowej tygodniu w roku. Wydarzenie zamyka roczny kalendarz globalnych wydarzeń Grupy SiGMA tygodniowym szczytem trwającym od 14 do 18 listopada w Malta Fair and Convention Centre w Ta 'Qali, który ma łączyć sponsorów, partnerów i wystawców z całego świata.
Dopasowanie tych sektorów pozwoli inwestorom wykorzystać znaczący potencjał tych branż dla wieloaspektowych transakcji biznesowych i podwoi możliwości nawiązania kontaktu z niektórymi wiodącymi podmiotami stowarzyszonymi, decydentami, liderami myśli, podmiotami powiązanymi i operatorami w branży” dodaje grupa SiGMA.
Z tej okazji spotkają się cztery największe marki Grupy SiGMA – SiGMA, AIBC, AGS i Med-Tech World. AGS sprowadzi 300 najlepszych affiliantów z całego świata, którzy wypełnią szeregi jej  kampanii o nazwie 300 Spartan.
Malta, coroczne miejsce tego wydarzenia, jest jednym z pierwszych krajów europejskich, które uregulowały sektor gier dzięki czemu stała się centrum globalnego biznesu gamingowego, co czyni ją oczywistym wyborem dla Grupy SiGMA.

Seria paneli i przemówień skoncentruje się na wszystkim, od SEO po marketing Web3, informuje grupa SiGMA , obiecując „listę delegatów z najwyższej półki” z wiodącymi wpływowymi osobami i decydentami, którzy dołączą do konferencji. Co więcej, przed imprezą wyprzedała się już sala wystawiennicza, na której znajdą się stoiska z najnowszymi produktami i demami.
Wśród myślicieli i wpływowych osób, które pojawią się na SiGMA Malta, są Tim Burd, Scott Stornetta, Carl the Moon, Ivanontech, James Crypto Guru, Davinci, AMCrypto, Kyle Chasse, BTCTV, Nick Spanos i Crypto Megan a także przedstawiciele maltańskiego rządu, w tym premier Robert Abela i Hon. Zaplanowany jest również udział Silvio Schembriego, Ministra Gospodarki.
Tydzień na Malcie to wiele wspaniałych okazji do nawiązywania kontaktów. Starannie wyselekcjonowane listy gości zapewniają, że łączymy to, co najlepsze w branży ”- zauważyli organizatorzy. „Od przyjaznych, konkurencyjnych wydarzeń sportowych – takich jak turnieje padla, piłki nożnej, pokera i golfa, po kolacje na zamówienie – Tydzień Malty oferuje wszystko, aby pomóc właściwie się zaprezentować”.
Odbędzie się również 6 różnych wieczorów rozdania nagród, upamiętniających liderów kształtujących przyszłość branży gier, marketingu cyfrowego, wschodzących technologii i cyfrowej opieki zdrowotnej. W ramach działań charytatywnych Grupy SiGMA, Fundacja SiGMA zorganizuje również kilka aukcji podczas wieczorów galowych, jak podano w komunikacie prasowym.
Startupy dają własną przestrzeń, „by zabłysnąć zarówno na parkiecie, jak i w konkursie Startup Pitch” – powiedziała SiGMA Group. W SiGMA Startup Village setce startupów przydzielono najlepsze miejsca, dając młodym firmom możliwość kontaktu z ogromnym napływem inwestorów i VC obecnych podczas Tygodnia Maltańskiego.

źródło: yogonet/własne

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.