Endorphina przedstawia swój najnowszy slot, Dynamite Miner

Ostatnia aktualizacja: 14 września 2022

Nowy automat do gry od Endorphiny, przenosi graczy do skalistego i odległego obszaru, do opuszczonej jaskini górniczej, choć nadal pozostaje ona nienaruszona i pełna narzędzi do odkrywania ukrytych skarbów.

Ten automat, zatytułowany Dynamite Miner, ma pięć bębnów i trzy rzędy z 20 stałymi liniami wygrywającymi. Kiedy WILD nie jest częścią wygrywającej kombinacji, eksploduje i niszczy wszystkie sąsiednie symbole.

Pasujące symbole muszą znajdować się na sąsiednich liniach wypłat i bębnach, zaczynając od skrajnej lewej strony. Symbole SCATER liczą się w dowolnym miejscu na bębnach. Trzy lub więcej symboli SCATTER uruchamia darmowe spiny ze zwiększonymi mnożnikami kaskadowymi. Mnożniki kaskadowe są stosowane do wygrywających kombinacji podczas darmowych gier. Darmowe gry można ponownie wygrać podczas tej funkcji.

Wyzwanie: użyj kilku pozostałych dynamitów, ostrożnie i strategicznie. Z każdej gry można uruchomić dwa scenariusze. Możliwe jest wytworzenie takiej eksplozji, która odsłoni specjalną część jaskini z ukrytymi kryształami; tak samo jak jaskinia może się zawalić i zawalić, pozostawiając cię z niczym.

Nowa gra to kaskadowa gra na bębnie. Gracze mogą podwoić swoje wygrane nawet 10 razy podczas klasycznej gry ryzyka. Bonus Pop jest również dostępny w tej grze.

Endorphina uruchamia automat w stylu egipskim

Ten nowy automat do gry Endorphina ma miejsce w starożytnym Egipcie, gdzie gracze mogą z zapałem odkrywać szczególną epokę z wielkimi możliwościami, aby wygrać. Historie obfitości, bogactwa i władzy roją się w tym automacie Endorphina, a szczęśliwi gracze mają możliwość stworzenia tego bogatego życia dla siebie.

Jednoręki bandyta zawiera egipską królową Kleopatrę i samego słynnego Juliusza Cezara, którzy pomagają graczom odkryć ukryte bogactwa zakopane w piramidach.

Ten egipski automat ma 5 bębnów, 3 rzędy i 10 linii wygrywających. Gracze mogą łatwo natknąć się na wspaniały symbol Wild – Kleopatrę i nasz Scatter jako płonący statek. Przekonująca funkcja Bonus Pop pomaga graczom w pełni wykorzystać swoje obroty, ponieważ na bębnach tańczy wiele egipskich symboli. 10 darmowych gier jest również uruchamianych przez 3 symbole rozproszone, jeśli gracze mogą je wylądować. Istnieje również możliwość zaryzykowania wszystkiego w grze ryzyka o tematyce egipskiej.

Gretta Kochkonyan, Head of Account Management w Endorphinie, dzieli się kilkoma słowami na temat nowej wersji:

„Minęło już pół roku i jesteśmy gotowi, aby pokazać Wam świat Cezara i Kleopatry. Ciesz się 10. rocznicą powstania Endorphiny dzięki pierwszej grze egipskiej o nazwie Glory of Egypt. Pojawi się mechanika, w której scattery wyzwalają darmowe spiny i ponownie je wyzwalają również podczas darmowych spinów. Scatter działa również jako dziki symbol i może zastępować inne symbole”.

Endorphina ma nadzieję, że gracze skorzystają z okazji, aby odkryć niektóre z jej starożytnych bogactw w najnowszym automacie Glory of Egypt.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL