Endorphina wypuszcza swój najnowszy slot, Book of Vlad

Ostatnia aktualizacja: 23 sierpnia 2022

Najnowszy slot Endorphiny rozgrywa się głęboko w górach, z majestatycznym zamkiem otoczonym gargulcami. Tylko najbardziej odważni gracze mogą uzyskać dostęp do tego mrocznego zamku należącego do oszałamiającego stworzenia.

Book of Vlad to legendarny automat do gry, który straszy i zapewnia dreszczyk emocji wszystkim graczom, którzy chcą wykorzystać swoje szczęście w tej grze slotowej o tematyce wampirów – z 5 bębnami i 3 rzędami z 10 liniami wypłat. Oszałamiająca istota napisała swoją historię, aby wszyscy mogli ją odkryć i przeżyć.

Jeśli piękny gotycki horror, piękne wampiry, śmiercionośne stworzenia i ogromne demoniczne zwycięstwa są w Twoim stylu gry, nowy automat do gry Book of Vlad od Endorphiny może być dla Ciebie idealny. Pozostań spragniony i wypróbuj najnowszy automat Endorphina już dziś.

Uważaj na fałszywych oszustów Endorphina i jak mogą cię skrzywdzić

Endorphina ogłosiła, że ​​zwrócono im uwagę na oszukańczy naśladowca, jeśli chodzi o Endorphina Games. Chcą ostrzec wszystkich graczy o określonych witrynach, które zawierają fałszywe automaty Endorphina, w których akceptują zakłady na żywo.

Oto aktualna lista fałszywych gier Endorphina (wciąż może być ich więcej):

https://play-dzoi.com/
https://joy-kasino.live/
https://eldoradocazino.work/
https://eldorado-igri.com/
https://eldorado24.com/
https://eldorado-best.com/

Chociaż te gry mogą wyglądać na legalne i wydawać się, że pochodzą od renomowanego dostawcy Endorphina, w rzeczywistości są naśladowcami i rozpowszechniane bez zgody Endorphiny. Te fałszywe witryny nie mają również żadnej licencji na dostarczanie oprogramowania ani nie są w jakikolwiek sposób powiązane z prawami własności intelektualnej Endorphiny.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL