ESPN Bet i theScore Bet partnerami NHL

Ameryka Północna Branżowy marketing
Wiktor Czerwiński 30/11/2023

Ostatnia aktualizacja: 30 listopada 2023

Penn Entertainment zawarło umowę, dzięki której marki ESPN Bet i theScore Bet staną się oficjalnymi partnerami National Hockey League (NHL) w zakresie zakładów sportowych.

Na mocy nowego porozumienia, ESPN Bet staje się oficjalnym partnerem National Hockey League (NHL) w Stanach Zjednoczonych. Dodatkowo, firma Penn National Gaming uzgodniła współpracę swojej spółki zależnej, theScore Bet, z NHL w prowincji Ontario w Kanadzie.

Jak ogłosił Penn, umowa weszła w życie natychmiastowo. Obejmuje ona sezon zasadniczy NHL, rozgrywki play-off o Puchar Stanleya, Zimowe Klasyki NHL 2024, NHL Stadium Series 2024 oraz weekend All-Star NHL w 2024 roku.

W ramach umowy, ESPN Bet i theScore Bet uzyskają dostęp do szeregu świadczeń. Zaliczają się do nich prawa do własności intelektualnej, a także integracja działań mediowych i marketingowych w programach NHL oraz usługach premium ligi.

ESPN BET, który został uruchomiony 14 listopada w 17 stanach, to internetowy serwis bukmacherski będący owocem współpracy PENN z ESPN który należy do koncerny Disneya. W rzeczywistości jest to rebranding istniejącej wcześniej aplikacji do zakładów sportowych Bartsool Sportsbook. W sierpniu Penn poinformował, że odsprzedał Barstool Sports swojemu założycielowi Dave’owi Portnoyowi za 1 dolara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL