Fortuna aplikacja – jak obstawiać mecze na telefonie?

Bukmacherzy Technologie
Iwo 28/09/2022

Ostatnia aktualizacja: 29 kwietnia 2024

Instalacja aplikacji bukmacherskiej nie należy do skomplikowanych procedur. Rozumiemy jednak, jeśli to Twoje pierwsze kroki, a zwłaszcza, jeśli posiadasz urządzenie z Androidem.

Aplikacja Fortuna Android

Oferowana przez zakłady bukmacherskie Fortuna aplikacja mobilna nie znalazła uznania w oczach Sklepu Google Play. Taka sama polityka dotyczy innych firm bukmacherskich czy kasyn online. Dlatego gracze z Androidem, aplikację znajdą jedynie na stronie buka.

Otwórz stronę bukmachera ze swojego telefonu komórkowego. Na górze powinieneś zobaczyć “Fortuna Android aplikacja” i przycisk “Pobierz”. Kliknij na niego, a jeśli nie widzisz tego komunikatu, zjedź na sam dół strony i wybierz “Pobierz aplikację”. Rozpocznie się pobieranie pliku instalacyjnego. Przed rozpoczęciem instalacji, system poprosi Cię o weryfikację instalacji z nieznanych źródeł. Zaakceptuj źródło i dokończ instalację

Aplikacja Fortuna iOS

Zdecydowanie łatwiej mają gracze systemów rodziny Apple. Jeżeli chcesz obstawiać mecze na iPhone, Fortuna aplikacja znajduje się w oficjalnym sklepie App Store. Przejdź na swoim telefonie do sklepu App Store. W polu wyszukiwania wpisz “Fortuna zakłady bukmacherskie aplikacja”. Pobierz aplikację, a po chwili sama zainstaluje się na Twoim urządzeniu.

Kod promocyjny i rejestracja konta w aplikacji mobilnej

Wielu graczy zadaje pytanie, czy najpierw należy założyć konto, jeśli jeszcze go nie masz, czy pobrać aplikację? Wszystko zależy od Ciebie. W obrębie strony internetowej, strony mobilnej, jak i aplikacji bukmacherskiej, działa jedno i to samo konto. Możesz je zarejestrować także w aplikacji. Przy okazji rejestracji, warto pamiętać o Fortuna Kod Promocyjny 2022 , który zagwarantuje najlepszy u bukmachera Fortuna bonus powitalny. Otwórz aplikację i zaloguj się. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj je. Podaj wymagane w formularzu dane, w tym kod promocyjny. Potwierdź rejestrację i graj. Odbierz bonus

Fortuna aplikacja na telefon – jak obstawiać mecze?

Obstawianie meczy na telefonie komórkowym u bukmachera Fortuna to bułka z masłem. Wszystko dzięki temu, że Fortuna aplikacja to nie tylko nowoczesna, ale i bardzo intuicyjna platforma. Jeżeli stawiałeś już zakłady na stronie internetowej, to poradzisz sobie także na urządzeniu mobilnym. Jeśli nie, poświęć dwie-trzy minuty, żeby zapoznać się z ofertą i wszystko będzie jasne.

Oferta zakładów

W aplikacji masz do dyspozycji wszystkie zakłady z oferty bukmachera, w tym zakłady przedmeczowe i na żywo. Możesz obstawiać wydarzenia sportowe, pozasportowe, esport, sporty wirtualne, a nawet stawiać zakłady na gry karciane. Łącznie to tysiące zakładów każdego dnia. Depozyty i wypłata Minimalna wpłata wynosi 1 złotówkę, a minimalna wypłata 2 złote. Możesz skorzystać z kilku błyskawicznych metod płatności, a użytkownikom Fortuna aplikacja poleca się szczególnie BLIK. Dzięki temu, praktycznie w kilka sekund, bez odkładania telefonu z ręki, możesz zasilić swoje konto. Dostępne są też szybkie przelewy, karty oraz inne metody wpłaty środków na konto.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL