Francesco Totti ambasadorem platformy informacyjnej Betsson we Włoszech

Branżowy marketing Ze świata
Adam Brzozowski 18/03/2024

Ostatnia aktualizacja: 18 marca 2024

Grupa Betsson ogłosiła zatrudnienie legendy włoskiej piłki nożnej Francesco Tottiego do swojego nowego projektu na rynku włoskim.

Grupa Betsson poinformowała o  uruchomieniu swojej nowej platformy informacyjno-rozrywkowej we Włoszech pod adresem Betsson.sport.

Platforma ma koncentrować się na dostarczaniu ekskluzywnych treści, wywiadów, wiadomości i najważniejszych wydarzeń z różnych dyscyplin sportowych, Betsson.sport będzie dążył do tego, aby stać się miejscem docelowym dla entuzjastów sportu z całego kraju.

Dodatkowo Betsson.sport wprowadza inicjatywę „Betsson Sport Club”, zapraszającą drużyny do przyłączenia się i zyskania widoczności oraz wsparcia wraz z innymi uczestniczącymi drużynami. Klub ten jest otwarty dla klubów zarówno z czołowych, jak i mniej znanych lig, oferując im możliwości zaprezentowania się i platformę dla większej widoczności.

„Jestem podekscytowany możliwością bycia częścią tego projektu, który doskonale wpisuje się w moje codzienne zaangażowanie w dzielenie się moją pasją do sportu. Betsson.sport stwarza wspaniałą okazję do zjednoczenia różnych klubów sportowych i pomocy im w wykorzystaniu ich pełnego potencjału.” – powiedział Francesco Totti.

Ronni Hartvig, dyrektor handlowy Grupy Betsson, stwierdził:

„Włochy mają dla Betsson duże znaczenie i jesteśmy zachwyceni współpracą z Francesco Totti, postacią utożsamianą z doskonałością włoskiego futbolu. Uważamy, że jego historia i doświadczenia pomogą nam uczynić Betsson Sports Club jeszcze lepszym, promując nasze wartości, takie jak fair play, integracja i pasja.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL